Nowości

Polecane

piątek, 5 września 2008

ebook - Bajki dla dzieci gangsterów


Autor: Marcin Przewoźniak, Rafał Pasztelański

Data wydania: 26.03.2007

Liczba stron: 128

Wydawca: Nowy Świat

ISBN: 978-83-7386-243-2

Opis:
W czasach wielkiego zainteresowania życiem prywatnym gangsterów – czego dowodem jest popularność filmu „Świadek koronny”, serialu „Odwróceni”, dokumentu „Alfabet polskiej mafii” – autorzy „Bajek dla dzieci gangsterów” postanowili historię polskiej mafii pokazać w krzywym zwierciadle.
Jak opisać „Bajki dla dzieci gangsterów”? Najszybciej - jako skrzyżowanie „Rodziny Soprano” z „Miasteczkiem South Park”. I uwaga: to nie jest książka dla dzieci!, chociaż język „Bajek...” stylizowany jest na „opowiastki dla milusińskich” (nie mówi się, że ktoś kogoś zabił, tylko że zrobił mu „tratatata!”), tych opowieści nie można między bajki włożyć, bo ze szczegółami opisują kilkanaście lat, w ciągu których mafia z Pruszkowa i Wołomina rozpostarła nad Polską swoje złowrogie macki.
Mając zatem świadomość konwencji, czytamy o rycerzach-rabusiach z nienawidzących się księstw, pomiędzy którymi leży Wielkie Niczyje Miasto. Rycerze ci nie cofną się przed niczym, by zebrać jak najwięcej haraczy, przemycić mnóstwo spirytusu, ukraść setki karet i wysadzić w powietrze jak najwięcej wrogów. Rycerz Dziad nosi na tarczy herb Wołomina, a rycerze Pershing i Masa – barwy Pruszkowa. Niebieskie Oddziały nawet próbują zaprowadzić względny porządek, ale rycerze są zdecydowanie bardziej pomysłowi. Każdy coś niecoś o tym słyszał, ale nie każdy poznał szczegóły tych „legend”.


* Kup e-Book - Bajki dla dzieci gangsterów


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Inteligencja Twojego dziecka


Autor: Jolanta Gajda

Data wydania: 23.03.2007

Liczba stron: 124

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7582-384-4

Opis:
Dowiedz się, jak rozbudzić w Twoim dziecku jego wrodzoną inteligencję i ukryte talenty...
Wyobraź sobie, że Twoje dziecko jest już duże. Patrzysz na jego osiągnięcia, patrzysz, jak dzielnie radzi sobie z życiem, jak pozytywną i szczęśliwą jest osobą. Wiesz, że warto było zgłębić tajniki rozwijania naturalnej inteligencji dziecka, gdy było jeszcze małe. Wiesz, że Twoje codzienne właściwe działania, Twoje podejście i wiedza zaprocentowały... Zgodzisz się ze mną, że trudno o większą satysfakcję, prawda?


Istnieje wiele książek na temat wychowywania dzieci. Istnieje wiele dobrych książek. Dlaczego więc tak mi zależy, byś skorzystał z wiedzy przedstawionej w tym ebooku? Bo wiem, jak bardzo pragniesz, by Twoje dziecko wyrosło na wspaniałego, inteligentnego i szczęśliwego człowieka.

Dzięki niej lepiej poznasz swoją pociechę, dostrzeżesz cechy, które dotychczas umykały Twojej uwadze, zobaczysz to, co ja widzę w każdym dziecku bez wyjątku – olbrzymi potencjał i niesamowite pokłady możliwości, które tylko czekają na to, by je odkryć i rozwinąć.

Nie czytaj tego e-booka, jeśli jesteś przekonany, że o swoim synu czy córce wiesz już wszystko. Nie czytaj, jeśli uważasz, że Twoje dziecko jest przeciętne i niczego nowego już w nim nie odkryjesz. Daj sobie spokój, jeśli sądzisz, iż jesteś doskonałym rodzicem i wiesz najlepiej, jakie metody się sprawdzają.Ten e-book okaże się dla Ciebie przydatny tylko wtedy, jeśli jesteś gotów przyjąć nowe, czasem zaskakujące informacje. Będzie Ci służył pomocą pod warunkiem, że jesteś gotów uzyskać wiedzę, która być może zburzy Twój dotychczasowy schemat myślenia, ale – jeśli wykorzystasz ją w praktyce – pozwoli Ci zobaczyć swoje dziecko w zupełnie innym świetle i wydobyć z niego to, co drzemie utajone głęboko w środku.

Każde dziecko jest kimś szczególnym. Każde jest jedyne i wyjątkowe. Każde rodzi się z wieloma uzdolnieniami i talentami, a Twoją rolą, czyli rodzica, jest poszukać w swoim potomku tych właśnie ukrytych skarbów, wydobyć je na światło dzienne i pomóc małemu człowiekowi zrobić z nich użytek.

Pamiętasz może z dzieciństwa taką bajkę, gdzie jakiś ubogi chłopina klepie biedę, nie wiedząc, że w jego ogrodzie, pod drzewem, zakopana jest skrzynia pełna złota i drogocennych kamieni. Czy sam fakt, że w jego ziemi leży skarb, czyni go bogatszym? Nie. Dopiero wtedy, gdy dowie się o jego istnieniu, gdy wykopie klejnoty i spienięży cały majątek, stanie się zamożnym człowiekiem. Twoje dziecko również ma szansę bardzo wiele w życiu osiągnąć, ale dopiero wtedy, gdy Ty pomożesz mu dotrzeć do bogactw ukrytych w jego wnętrzu.

Przybycie ze szpitala położniczego do domu z nowo narodzonym człowieczkiem w ramionach to tak, jak przejęcie sterów odrzutowca bez umiejętności pilotowania. Niestety w przypadku dziecka nie dostaniesz żadnej instrukcji obsługi i nie ma bezpłatnej infolinii, na którą można zadzwonić, by uzyskać pomoc. A jednocześnie spoczywa na Tobie olbrzymia odpowiedzialność, bo to przecież głównie od Ciebie – rodzica - zależy, jaki człowiek wyrośnie z tego maleństwa i jak będzie przygotowany do dorosłego życia. Im dokładniejszą i pełniejszą wiedzę będziesz posiadał na temat rozwoju małej istoty ludzkiej, tym lepiej będziesz w stanie ten rozwój wspierać i odpowiednio ukierunkowywać.

Co znajdziesz w ebooku „Inteligencja Twojego dziecka”?
Pisze autorka, Jolanta Gajda:

Najpierw przedstawię Ci parę ciekawostek na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu. Nie zamierzam Cię zanudzać żadnymi naukowymi szczegółami, bo sama – jako umysł iście pragmatyczny – nie przepadam za wchodzeniem w naukowe teorie i drobiazgowe rozważania. Przedstawię Ci tylko w skrócie konkretne fakty, które uświadomią Ci, jak cenny dla rozwoju dziecka jest okres od jego urodzenia do ok. sześciu lat. Zrozumiesz, dlaczego tak ważne jest, czym karmisz dziecko w tym okresie (nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim intelektualnie i duchowo) oraz przekonasz się, jak wiele od Ciebie zależy.
W rozdziale trzecim zapoznam Cię z najnowszymi odkryciami dotyczącymi inteligencji i wspomagania jej rozwoju. Czym tak naprawdę jest inteligencja? Dlaczego inteligencja to nie to samo co intelekt? Jak i dlaczego rozwijać inteligencję u swojego dziecka? Celowo używam tu słowa „rozwijać”, ponieważ KAŻDE DZIECKO JEST już z natury INTELIGENTNE. Ma tę „przypadłość” od urodzenia :-). Jeśli jednak zaniedbasz pewnych podstawowych kroków, możesz ten niezwykły potencjał zmarnować i zablokować możliwość pełnej samorealizacji swojego syna czy córki.
W następnych rozdziałach opiszę, jak możesz wpłynąć na rozwój dziecka poprzez zapewnienie odpowiedniego otoczenia, dostarczenie stymulujących bodźców i rozwijanie właściwej komunikacji. Oddzielnie potraktowałam dzieci w wieku od urodzenia do trzech lat, gdyż tu potrzebne są nieco inne metody i działania. Jeśli jesteś dopiero przyszłą mamą, której maleństwo właśnie rośnie w Twoim brzuchu – znajdziesz tu także kilka wskazówek bezpośrednio dla Ciebie. Potem opiszę postępowanie w przypadku dzieci starszych – w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym...
"Mama, choć zapracowana zawodowo, zawsze potrafiła znaleźć czas dla mnie i mojej młodszej siostry. Nauczyła mnie traktować matematykę jak świetną zabawę. To głównie jej zasługa, że zostałem dwukrotnie laureatem ogólnopolskiego konkursu matematycznego "Kangur" i w nagrodę pojechałem do Legolandu w Danii. Dla trzecioklasisty była to naprawdę frajda, a i za drugim razem było super :). Miałem co opowiadać w klasie. Dzięki, mamo!"

- Krzysztof, syn autorki

Nie czekaj z zamówieniem tego ebooka, aby w przyszłości wychoać wspaniałe, inteligentne i szczęśliwego dziecko


* Kup e-Book - Inteligencja Twojego dziecka


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Umysł sprzedawcy


Autor: Artur Wojciechowski

Data wydania: 19.03.2007

Liczba stron: 80

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-192-4

Opis:
Jak w ciągu 21 dni zwiększyć swoją skuteczność i zwielokrotnić zyski jakie generuje Ci sprzedaż bezpośrednia. Sekrety skutecznego sprzedawcy
Jeśli sprzedaż bezpośrednia to Twoje pole działania, niezależnie od tego czy pracujesz na własny rachunek, czy w jakiejś firmie i pragniesz zrozumieć przyczyny Twoich trudności i frustracji ze sprzedaży, a przede wszystkim chcesz dokonywać satysfakcjonujących sprzedaży i transakcji zakończonych sukcesem, zwielokrotniając swoje zyski, możesz się tego dowiedzieć od osoby, która dzięki zastosowaniu pewnych prostych zasad zwielokrotniła swoje zyski, które generowała sprzedaż bezpośrednia.

A może jesteś Menedżerem lub Trenerem, odpowiedzialnym za efekty i rozwój handlowców i chcesz pomóc handlowcom zwiększyć ich efektywność sprzedaży? Nie myśl, że może Ci się to przydać także w budowaniu skutecznie działającej struktury w biznesie, w którym działasz...

Jak bardzo mogą wzrosnąć Twoje zyski w skali miesiąca, albo roku?
Wynagrodzenie większości sprzedawców składa się z dwóch części: płacy stałej i prowizji (premii) zależnej od wielkości sprzedaży. Chyba, że sprzedaż bezpośrednia to Twoje niezależne źródło dochodu, wówczas przyjmijmy, że mowa jest tylko o prowizji, czyli Twoich zyskach.

"Być może nie jest to dla Ciebie oszałamiająca wiadomość, ale moje dochody wzrosły 8-krotnie, kiedy zastosowałem metody zawarte w elektronicznej publikacji "Umysł sprzedawcy".

- Artur Wojciechowski, autor

Większość osób powie: "niemożliwe" i nigdy nawet nie spróbuje tego osiągnąć. Czy Ty też wyżej cenisz swoje wyobrażenia o tym co jest nieosiągalne od faktów? A fakt jest taki, że wszyscy mamy do dyspozycji 24 godziny. Jedni w tym czasie osiągają sukcesy, a inni mówią że to niemożliwe. Ja przekonałem się na własnej skórze, że jest to możliwe. Ty także możesz.

Czy chcesz należeć do tych, którzy zawsze uczą się wyłącznie na swoich błędach?
Zamiast czekać 15 lat, aż samodzielnie odkryjesz, zrozumiesz i zastosujesz wiedzę, która pozwoli Ci czerpać radość ze sprzedaży i odnosić sukcesy, możesz z niej skorzystać znacznie szybciej i przekonać się na własnej skórze, jak skuteczna sprzedaż bezpośrednia i odpowiednie podejście do niej może zmienić Twoje życie (i Twoje zyski :-)

".. odpowiedź na pytanie "jak zwielokrotnić...." jest udzielona w czytelny sposób - wprowadzenie o potrzebach kupujących - bo o tym często handlowcy w rutynie zapominają - poprzez cechy niezbędne u sprzedawcy, do ćwiczeń rozwijających w sprzedaży tworzy dobry schemat. Myślący i chcący rozwijać się sprzedawca - z pewnością wyciągnie z tej wiedzy pożytek.Podoba mi się ebook "Umysł sprzedawcy" i z pewnością dam go swoim kierownikom grup jako lekturę obowiązkową."

- Iwona Płaskowicka, regionalny kierownik sprzedaży Eniro Polska

Nie musisz poświęcać swojego czasu na czytanie opasłych tomów z psychologii, marketingu, ekonomii i innych. To, co jest Ci potrzebne, aby zrozumieć źródła sukcesu, jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Wiedza, o której mowa została wyselekcjonowana i sprawdzona w praktyce. Gotowa do natychmiastowego zastosowania. Za kilka minut możesz ją poznać i zacząć wprowadzać w życie. Jeśli jednak nie interesuje Cię w jaki sposób możesz sprawić, że Twoje działania będą kilkakrotnie skuteczniejsze to... co tutaj jeszcze robisz?

Już za chwilę zdobędziesz sprawdzoną w praktyce wiedzę oraz...
Dowiesz się, dlaczego ludzie zajmujący się sprzedażą ponoszą klęski;
Zrozumiesz, dlaczego klienci nie kupują;
Zrozumiesz, dlaczego odczuwasz niechęć do sprzedawania;
Rozpoznasz myśli, które Ci przeszkadzają skutecznie sprzedawać;
I nauczysz się jak te informacje wykorzystać na swoją korzyść!

A ponadto...

Określisz swoje ważne cechy sukcesu;
Rozpoznasz swoje mocne strony;
Nauczysz się kontrolować własną postawę sprzedawcy;
Nauczysz się wynagradzać samego siebie na każdym etapie;
Opracujesz plan do sukcesu!
"Każdy może znaleźć tu rzeczy, o których by wcześniej nie pomyślał. Poza tym wiele zasad można zastosować do życia, a nie tylko do sprzedaży, jako że sami musimy "sprzedać" siebie innym: w rozmowie o prace, przy wzajemnych kontaktach międzyludzkich.”

- Krzysztof Dziekiewicz

Jak w ciągu 21 dni zwielokrotnić swoje zyski ze sprzedaży bezpośredniej?
W tej elektronicznej publikacji znajdziesz wiedzę i doświadczenie zdobyte przez 15 lat, w trakcie 16 626 spotkań z klientami, sprzedawcami i menedżerami.

Od Autora:

"Przez 8 lat w trakcie 6 336 spotkań wykuwałem swoje umiejętności w codziennych kontaktach z ludźmi, którym chciałem coś sprzedać. Przez kolejne 7 lat rozmawiałem z 10 290 sprzedawcami i menedżerami pomagając innym zrozumieć jak czerpać radość ze sprzedaży i odnosić sukcesy."

Efekty tych spotkań w formie e-booka pomogą Ci

odkryć największą tajemnicę skutecznych sprzedawców. Jest to odpowiedź na pytanie:
"Co odróżnia sprzedawców odnoszących sukcesy od innych?"
zrozumieć jedyną różnicę, którą jest umysł sprzedawcy;
zastosować metody i techniki gwarantujące sukces przez zmianę sposobu myślenia;

* Kup e-Book - Umysł sprzedawcy

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Business English dla każdego


Autor: Anna Horochowik

Data wydania: 18.03.2007

Liczba stron: 100

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7582-330-1

Opis:
Jak komunikować się w języku biznesowym i osiągnąć sukces w pracy?
Jak bardo przyda Ci się znajomość biznesowego angielskiego? Jak bardzo podniesie się jakość Twojego życia, gdy będziesz już swobodnie rozmawiać po angielsku przez telefon, negocjować, odczytywać działania matematyczne, analizować statystyki, pisać raporty, CV, faktury, ogłoszenia i wiele innych biznesowych pism?


Z taką wiedzą będziesz gotowy zdobywać angielskojęzyczny świat. Da Ci ona pewność, że poradzisz sobie w standardowych sytuacjach występujących w pracy dla anglojęzycznych firm, jak również w negocjajcach i współpracy z tymi firmami.

"Ta książka jest fajna, mnie osobiście się podoba. Mini słowniki są rewelacyjne i bardzo pomocne (wiem z doświadczenia). Aha no i jeszcze jedno: podobają mi się te porady, jak radzić sobie ze stresem, co należy zrobić przed prezentacją, itd."

- Monika, pracownik biurowy

To naprawdę potężna wiedza. To coś w rodzaju klucza, który otwiera przed Tobą anglojęzyczny rynek pracy i daje Ci możliwość pracowania w Twoim zawodzie. Nic więc dziwnego, że takie umiejętności zdobywa się zwykle na trwających wiele miesięcy, drogich kursach stacjonarnych.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz wcale wydawać setek ani tysięcy złotych na kursy biznesowego angielskiego - wystarczy, że znasz już w pewnym stopniu ten język i skorzystasz z ebooka „Business English dla każdego”.

Książka ta nie tylko nauczy Cię, jak radzić sobie w sytuacjach biznesowych JĘZYKOWO - ona także udzieli Ci wielu porad natury psychologicznej i praktyczniej. Dowiesz się między innymi, jak:

rozmawiać przez telefon
zdobyć zaufanie i sympatię w pracy
przygotować udaną prezentację
przeprowadzać biznesowe spotkania i skutecznie negocjować
radzić sobie ze stresem w pracy
czytać liczby, działania matematyczne i interpretować statystyki
napisać CV i list motywacyjny
pisać wiele innych pism biznesowych

Książka inna niż wszystkie
Podstawową zaletą tej książki, która wyróżnia ją spośród podobnych, jest ilość wartościowych porad, jakich autorka udziela czytelnikom podczas omawiania kolejnych zagadnień związanych z użyciem języka angielskiego w pracy. Sprawia to, że ebook kompleksowo przygotowuje Cię do nowych sytuacji (jednocześnie wprowadzaja w świat angielskiego w biznesie i biznesu jako takiego).

"Po przerobieniu tej książki nabrałem więcej odwagi, wiary w siebie i w swoje możliwości. Złożyłem więc podanie do pracy w firmie zagranicznej, która swoją siedzibę ma w Polsce. Po rozmowie kwalifikacyjnej dostałem wymarzoną pracę. Idzie mi bardzo dobrze. Dostałem już umowę na stałe. Dzięki temu ebookowi nauczyłem się bardzo dużo. To jedyna taka książka, dzięki której szybko i z widocznymi efektami nauczyłem się języka biznesowego. Zwroty i słówka, które poznałem niemal codziennie używam w mojej pracy. Wiem już jak negocjować z klientem, na co zwracać uwagę przy prezentacjach (a z tym miałem największe problemy), . Wciąż korzystam z książki kiedy muszę coś napisać. Ten ebook to prawdziwa rewelacja !!! Szczerze polecam !!!"

- Michał Piekarczyk, informatyk

"Jestem nauczycielem języka angielskiego z zawodu i z książki korzystam w pracy na kursach ucząc języka w biznesie. Powiem tylko jedno. Z wszystkich książek do nauki Business English jest to jedyna taka publikacja, z której słuchacze korzystają najchętniej. Książka jest dla każdego, kto tylko chce poznać język w biznesie. Po prostu jedyna w swoim rodzaju."

- Monika M., nauczyciel

"Nic dodać, nic ująć. Pracowałam na recepcji przez długi czas w restauracji, a po przerobieniu tego ebooka zaczęłam pracować jako manager. Wystarczyło tylko pokazać im swoją wiedzę, którą zdobyła tylko dzięki temu ebookowi. Z książki korzystają moi znajomi, którzy również pragną zdobyć lepszą pozycję w pracy. Gratulacje dla autorki:-)"

- Agnieszka H., manager w londyńskiej restauracji

"Najlepsze zwroty, najlepsze wskazówki do nauki angielskiego. Metody nauki języka, z których korzystam są po prostu rewelacyjne. POLECAM:-)"

- Mariusz Kozłowski, student ekonomii

Wykorzystaj dobrze czas i pieniądze - zainwestuj raz w ebooka „Business English dla każdego” i ciesz się znajomością biznesowego angielskiego przez całe życie:

Tagi:anna, business, czas, dla wszystkich, dobra, e-książki, english, jak, język, manager, nie, ogłoszenia, polsce, sukces, słowniki

* Kup e-Book - Business English dla każdego

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Google AdSense


Autor: Andrzej Herzberg

Data wydania: 16.03.2007

Liczba stron: 283

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-189-4

Opis:
Poznaj sekrety Google AdSense. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej.
Czy wiesz, że niektóre strony internetowe generują kilkanaście tysięcy dolarów miesięcznego dochodu praktycznie bez większego nakładu pracy? Google AdSense to program partnerski, który umożliwia właścicielom stron zarabianie poważnych pieniędzy dzięki reklamom kontekstowym umieszczanym na ich stronach.

Czym jest program Google AdSense i jak można na nim zarobić?

Google AdSense to program partnerski dla wszystkich webmasterów, który umożliwia odpłatne wyświetlanie reklam. Właściciel witryny otrzymuje wynagrodzenie wówczas, gdy odwiedzający jego stronę kliknie w link reklamowy. Nie ma łatwiejszej metody na zarabianie pieniędzy w internecie, szczególnie że za jedno kliknięcie w reklamę programie Google Adsense możesz zarobić nawet kilkanaście dolarów!

- Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes, właściciel Polskiego Forum E-Biznesu i Policealnej Szkoły E-Biznesu Adamka.pl. Doradca w zakresie e-marketingu.

"Trudno opisać książkę, która traktuje temat od samego początku do samego końca nie pomijając po drodze żadnej istotnej informacji. Mogę powiedzieć tyle, że siadając do niej można być kompletnym laikiem w kwestii Google AdSense, a kończąc ją będziesz w wiedział wszystko, co trzeba wiedzieć aby zacząć zarabiać w tym programie.

Sunąc poprzez kolejne rozdziały - książkę czyta się bardzo dobrze, trudno użyć innego słowa - zastanawiałem się nawet czy nie zająć się poważnie zarabianiem na Google AdSense - mając wiedzę z e-booka i opisane w nim narzędzia z całą pewnością wiedziałbym, co i w jakiej kolejności zrobić."

Od października 2004 roku program Google AdSense jest dostępny jest dla właścicieli stron internetowych w Polsce. Wielu webmasterów już w nim uczestniczy, jednak nikt do tej pory nie zdecydował podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Teraz jednak i Ty masz szansę skorzystać z praktycznej wiedzy, przećwiczonej na polskim rynku i w polskich warunkach.

Jak zacząć zarabiać w najbardziej dochodowym programie partnerskim dla webmasterów - Google AdSense.
Już za chwilę, będziesz mógł się zapoznać z tym bogato ilustrowanym poradnikiem, z którego dowiesz się jak rozpocząć współpracę z Google AdSense. Nauczysz się jak umieścić reklamę na swojej na stronie. Dowiesz się jak przygotować swój serwis aby został on zaakceptowany przez redaktorów z Google. Poznasz także wszystkie ważne pojęcia związane z programem Google AdSense i nauczysz się interpretować wyniki swoich raportów.

Część I ebooka to nie tylko elementarna wiedza niezbędna do rozpoczęcia współpracy, ale również, a może przede wszystkim, zbiór cennych wskazówek, które pozwolą każdemu czytelnikowi na zarabianie pieniędzy dzięki udziałowi w najbardziej dochodowym programie partnerskim dla webmasterów.

"Aktualnie sam wypracowałem już zarobki na poziomie 20$/dzień, jednak po przeczytaniu wstępnych rozdziałów eBooka widzę, że mogę zdecydowanie więcej, a informacje tam zawarte na pewno pomogą mi w osiągnięciu celu."

- Bartosz Michalski, administrator serwisu UnderPL.org

Co to jest CTR i czy można go kształtować tak aby osiągać większe zyski?
Dlaczego niektóre reklamy przynoszą większy dochód właścicielowi strony?
Dlaczego czasem reklamy nie wyświetlają się i jak temu zapobiec?
Czy wiesz, że podobne publikacje kosztują za granicą około 100$?
"W darmowym fragmencie ebooka "Google AdSense" Autor bardzo dokładnie opisuje zasadę działania programu, więc każdy nawet początkujący webmaster będzie mógł bez większych problemów zacząć zarabiać pieniądze. W darmowej części ebooka jest wiele wartościowych porad. Według mnie niektóre z nich powinny być umieszczone w jego pełnej wersji."

- Damian Daszkiewicz, autor ebooka "Wirtualne Płatności".

Pełna publikacja elektroniczna "Google AdSense. Poznaj sekrety Google" to aż 235 stron niezwykle praktycznych porad, które spowodują, że Twoje zyski z Google AdSense przejdą Twoje najśmielsze wyobrażenia.
Dodatkowo, w pełnej wersji ebooka znajdziesz też hasło dostępu do płatnego serwisu, w którym Autor publikuje najnowsze informacje i uzupełnienia do publikacji. Ty będziesz miał dostęp do tego serwisu ZA DARMO, jeśli zainteresuje Cię pełna wersja ebooka.
Rzetelna i sprawdzona wiedza, dzięki której wiele osób pozazdrości Ci zysków generowanych przez Twoją stronę internetową.
Zobacz zatem, co Cię czeka w pełnej wersji ebooka:

Dobry temat, czyli jak tematyka strony może wpłynąć na Twoje dochody.
Gotowe pomysły na dochodową witrynę!
* 12 sposobów na efektywne zarabianie z Google AdSense czyli zbiór tipsów, które dadzą solidnego kopa Twoim dochodom! *

"W tej publikacji najbardziej mi się podoba to, że autor opisuje NIE to co można zrobić, lecz to co już sam zrobił i w opisywany sposób osiągnął sukces."

- Krzysztof Abramek, autor "Zostań SuperPartnerem!", www.offshore.eurobiz.com.pl

Jak powinna wyglądać konstrukcja graficzna strony?
Jak zachowuje się odwiedzający witrynę internauta i jak sterować jego reakcjami?
Jak umieścić wyszukiwarkę Google na swojej stronie i dzięki temu zarabiać dodatkowe pieniądze?
Jaki wpływ na Twoje zarobki ma pozycja w wyszukiwarkach?
Jak znaleźć się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych stron?
Jak kierować "dobry" ruch na swoją stronę?
Co to jest Crosslinking?
Od Autora:
"Spróbuj nie myśleć o tym, że w moim ebooku znajdziesz sugestywne opisy jak osiągnąć duże dochody, albo też jak bardzo pod jego wpływem może zmienić się Twoje życie. Nie myśl też, że znajdziesz tutaj cudowną receptę na łatwy i szybki zarobek. "Google AdSense. Poznaj sekrety Google. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie" to po prostu obszerne, praktyczne opracowanie, zawierające masę cennych porad i informacji dla wszystkich zainteresowanych dochodowym wykorzystaniem internetu, poparte przykładami dochodowych witryn.


Najważniejsza dla dochodów w programie Google AdSense dla webmasterów jest ilość kliknięć w link sponsora. Jako grafik z prawie piętnastoletnim doświadczeniem w reklamie wiem doskonale jak kierować uwagę na określone elementy na stronie. Znam setki chwytów i rozwiązań, często bardzo prostych lecz niesamowicie skutecznych. Pokażę Ci jak wykorzystać takie triki dla podniesienia efektywności i zwiększenia Twoich zarobków.

Dzięki eksperymentom i badaniom, które przeprowadzałem na wielu stronach internetowych poznałem doskonale mechanizmy rządzące systemem reklam kontekstowych Google. Pozwoliło mi to w stosunkowo krótkim czasie osiągnąć przyzwoity poziom dochodów. Początki nie były jednak łatwe. Podobnie jak wielu początkujących "adsensowiczów" moje dochody nie przekraczały dolara dziennie. Dziś dzięki zastosowaniu poznanych przeze mnie reguł, oraz wykorzystaniu swojej wiedzy graficznej zarabiam dziennie kilkadziesiąt dolarów, co daje miesięcznie zarobek zbliżający się do 2000 zł. Wielu polskich webmasterów, mimo, że jest w programie tak jak ja, od samego początku jego aktywności w naszym kraju, do dziś nie osiągnęło takiego poziomu. Moje dochody rosną z miesiąca na miesiąc, a to dzięki zasadom, które zastosowałem i dzielę się nimi z Tobą w tej publikacji.

Spora część wiedzy o programie Google AdSense wynika z moich rozległych kontaktów poza granicami Polski. Zanim Google umożliwiło naszym webmasterom uczestnictwo w programie wielu moich przyjaciół już w nim uczestniczyło. Rozdział - "Co wiedzą inni" to bezcenny zbiór doświadczeń, które skrzętnie notowałem i dziś mogę się nimi podzielić.

Długo zastanawiałem się nad zebraniem i opublikowaniem mojej wiedzy o zarabianiu w programie partnerskim Google AdSense. I pewnie nigdy bym tego nie zrobił gdyby nie jedna osoba. Damian Daszkiewicz - autor książek informatycznych oraz ebooka "Wirtualne Płatności", to człowiek, który odpowiednio mnie z motywował i skierował do wydawnictwa "Złote Myśli". Właściwie dzięki niemu powstała ta publikacja."

- Andrzej Herzberg, Autor ebooka "Google AdSense"

Czego jeszcze dowiesz się z publikacji "Google AdSense. Poznaj sekrety Google"?
Jak pozyskać dużą ilość linków i nie dać się oszukać przez naciągaczy?
Jak i gdzie się reklamować?
Reklama darmowa i płatna. 8 sposobów na dobrą reklamę.
Co to są kanały i jak je wykorzystać dla podniesienia dochodu?
Przykłady dochodowych witryn, które już wdrożyły program Google AdSense.
Lista najlepiej "płacących" słów kluczowych.
Jak zrealizować wypłatę (czek) i nie dać się ograbić przez banki?
Jak mierzyć skuteczność swojej witryny?
Skrypt do pomiaru skuteczności i efektywności reklam na stronie.
Skrypt do sprawdzania, które słowa są aktualnie najbardziej popularne i najlepiej płatne.
Zarabianie z Google AdSense a podatki.
Jak odfiltrować niechciane reklamy (np. reklamy konkurencji)?
"To aktualnie jedyny polski ebook, w tak przystępny sposób opisujący możliwości zarobkowania z Google AdSense, poza podstawowymi informacjami dla początkujących zawiera zaawansowane, bezcenne porady pomocne przy tworzeniu skutecznej i dochodowej witryny."

Czy już uświadomiłeś sobie jak niezwykłą szansą może być dla Ciebie wiedza zawarta w ebooku "Google AdSense. Poznaj sekrety Google"?

Zastanów się na spokojnie, jak szybko zwrócą Ci się zainwestowane w tego ebooka pieniądze. Autor ebooka zarabia na Google AdSense po kilkadziesiąt dolarów dziennie. Ty też tak możesz, jeśli skorzystasz z tej okazji i wykorzystasz wiedzę z ebooka w praktyce.* Kup e-Book - Google AdSense

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Techniki najskuteczniejszych negocjatorów


Autor: dr Dariusz Świerk

Data wydania: 15.03.2007

Liczba stron: 73

Wydawca: Dobry eBook

ISBN: 978-83-60863-49-7

Opis:
Dowiedz jak się bronić przed nieuczciwymi chwytami, które odbierają Ci pieniądze
Wyobraź sobie taką sytuację...

Negocjujesz ważny kontrakt. Rozmowy dobiegają końca. Ustaliłeś już szczegóły porozumienia wierząc, że główne trudności w rozmowach zostały pokonane. A tu nagle Twój „przeciwnik” nieoczekiwanie zmienia zdanie i żąda więcej – lepszych warunków.

Czy wiesz co w obliczu takiej bezczelnej techniki najlepiej zrobić?

Od tego JAK zareagujesz i CO powiesz będzie zależał wynik negocjacji!

A jeśli ten kontrakt jest tak ważny, że zależeć od niego będzie dalszy przebieg Twojej kariery lub zarobki? A jeśli zależeć od niego będą losy Twojej firmy? Aż strach pomyśleć, co może się zdarzyć, jeśli podejmiesz błędną decyzję. Konsekwencje będą nie do odwrócenia!

Negocjacje to gra i zanim kontrakt nie zostanie podpisany wszystko może się zdarzyć! Możesz się spodziewać wszelkich tricków i nietypowych zagrań z drugiej strony.

Musisz być przygotowany na najbardziej nieetyczne i manipulacyjne techniki, które mają potężne oddziaływanie na psychikę. Musisz liczyć się z tym, że Twój rozmówca bez skrupułów wykorzysta Twoją niewiedzę i w bezczelny sposób będzie Tobą manipulował!

Tylko od Ciebie i Twoich umiejętności negocjacyjnych zależeć będzie czy uzyskasz sukces w rozmowach – zrealizujesz własne, założone wcześniej cele i jednocześnie sprawisz, że Twój rozmówca wstanie od stołu zadowolony z poczuciem, że osiągnął sukces.

Okazją do poznania najskuteczniejszych technik prowadzenia rozmów oraz nauczenia się kontrtechnik jest eBook Techniki najskuteczniejszych negocjatorów.

Materiał zawiera techniki od łagodnych i nadających się zawsze do zastosowania (odrzucanie pierwszej oferty, okazywanie zdziwienia wielkością kwoty), do technik na krawędzi bezczelności, obliczonych na stratę jednej ze stron („oskubywanie”, wycofanie oferty, technika faktów dokonanych, zmiany w przesyłanych umowach).

Wierzę, że przystępujesz do negocjacji w dobrej wierze i z zamiarem osiągnięcia porozumienia. Jednak mając do czynienia z zawodowcami lub po prostu z ludźmi lubiącymi nieczystą grę, może się zdarzyć, że zostaniesz łatwo wmanipulowany w niekorzystną dla Ciebie lub Twojej firmy sytuację. Poznanie najskuteczniejszych technik prowadzenia rozmów oraz nauczenie się kontrtechnik pozwoli Ci uzyskać przewagę podczas rozmów.

Niektóre opisane techniki są nieetyczne, nie oznacza to jednak, że namawiamy Cię do ich stosowania! Najczęściej nie musisz ich używać. Najważniejsze, że je ZNASZ i dzięki temu nie dajesz sobą manipulować. W zasadzie stosujesz je wówczas, gdy widzisz, że Twój rozmówca nie jest wobec Ciebie uczciwy i sam stosuje sztuczki negocjacyjne, co niestety nie jest dziś rzadkością.

Znajomość technik i kontrtechnik negocjacyjnych oraz umiejętność stosowania ich i obrony przed nimi zapewni Ci komfort psychiczny podczas rozmów i stanie się elementem budowy Twojej pozycji negocjacyjnej. A jeśli gra negocjacyjna idzie o wysoką stawkę, znajomość opisanych technik i kontrtechnik jest po prostu koniecznością.

Nawet jeśli uważasz, że wiesz już wszystko o negocjacjach zobacz jak robią to najlepsi!
Autorem poradnika jest dr Dariusz Świerk, który był konsultantem i trenerem w międzynarodowych firmach doradczych, w projektach IIR (największa światowa organizacja szkoląca wyższą kadrę menedżerów) pracował z kadrą m.in. Microsoft, Philips, BNP Paribas Bank, Hewlett-Packard, IBM, Pekao Financial Services, Prumerica Financial S.A., Avon Corporation, Bertelsmann Media, Lexis Nexis, TeliaSonera International Carrier, Exatel, UPC, Masterfoods, DUNLOP GOODYEAR, Generali TU S.A., TU Allianz, Lafarge, Bayer. Członek American Management Association (2001), New York Academy of Sciences (1995), odnotowany we „Who is Who in the World” w 1995 roku.

Tagi:bank, biznes, dobry ebook, e-książki, ekonomia

* Kup e-Book - Techniki najskuteczniejszych negocjatorów

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Zostań SuperPartnerem!


Autor: Krzysztof Abramek

Data wydania: 12.03.2007

Liczba stron: 160

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-186-3

Opis:
"Poznaj tajemnice, dzięki którym zwiększyłem swoje zyski z programów partnerskich o 387%!"
"Programy partnerskie to fura pieniędzy, która tylko czeka aż po nią sięgniesz"


Skąd o tym wiem? Z własnego doświadczenia! Całe lata praktyki offline, 5 lat doświadczenia marketingowego w Internecie, nawiązane kontakty, testowanie, nauka i konsekwentna praca pozwoliły mi na osiągnięcie wymiernych efektów finansowych i dlatego dzisiaj mogę podzielić się wiedzą i umiejętnościami skutecznego (czytaj: dochodowego) zarabiania poprzez programy partnerskie.

"Krótko - jestem pod dużym wrażeniem. Żadnego owijania w bawełnę czy mydlenia oczu, po prostu maksymalnie praktyczne spojrzenie na zarobki w programach partnerskich z perspektywy prawdziwego SuperPartnera. Świetne też jako "ściąga" ze skutecznych technik współpracy i jako lista błędów do uniknięcia. Moje gratulacje, Krzysztof!"

- Wojciech Spytek, redaktor www.ProgramyPartnerskie.info

"... Krzysztof Abramek jest najlepszym partnerem w moim programie partnerskim i jedyną znaną mi osobą, która ma na tyle doświadczenia, aby takiego ebooka napisać."

- Piotr Majewski, konsultant e-biznesu, redaktor "CzasNaE-Biznes"

Czy chcesz wiedzieć to, czego nie wie 90% uczestników programów partnerskich?
Zostało wielokrotnie udowodnione, że większość (w granicach 80%) osób biorących udział w programach partnerskich, czy przeróżnych MLMach (network marketing) nie zarabia pieniędzy.

Czy ty należysz do tej grupy?
Czy chciałbyś to zmienić?
Dlaczego tak się dzieje?
Ponieważ nie znają oni, lub nie wiedzą jak stosować

Sprawdzone i skuteczne metody działania.
Jeśli nie chcesz należeć do tej grupy, skorzystaj z wiedzy zawartej w publikacji "Zostań Superpartnerem!" napisanej przez Krzysztofa Abramka.

Otrzymasz kompletne, rzeczowe źródło informacji, pochodzące od PRAKTYKA. Nie są to teoretyczne wywody co można by zrobić, lecz sprawdzone i stosowane z sukcesami metody i zasady działania. To NIE jest coś, co ktoś wymyślił sobie, lecz efektywne sposoby marketingowe, które stosuję i które przynoszą wymierne efekty.

Jest to pierwszy w Polsce i jedyny w swoim rodzaju podręcznik uczący jak SKUTECZNIE działać w programach partnerskich, plus ogrom informacji niezbędnych dla wszystkich, którzy chcą cokolwiek sprzedawać. Niezależnie od tego otrzymasz także wiedzę jak można zarabiać w programach partnerskich bez sprzedawania (TAK, to jest możliwe!)

Ebook "Zostań Superpartnerem!" nie został napisany w kilka dni, lecz stanowi wynik prawie 10 lat doświadczeń offline, ponad 5 lat doświadczenia marketingowego w Internecie, tysięcy rozmów, e-maili, nauki, testowania, poprawiania.

Po uruchomieniu programu partnerskiego CzasNaE-Biznes - cnebPoints - Autor tego poradnika uzyskał status Superpartnera i do dzisiaj jest w czołówce. Oznacza to, że zastosowane przez niego mechanizmy działają skutecznie i pracują 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku dając PASYWNY I ROSNĄCY DOCHÓD.

Co znajdziesz w ebooku "Zostań Superpartnerem!"?

Wszystko, co absolutnie niezbędne, aby wiedzieć i stosować w celu zyskownego udziału w programach partnerskich:

Podstawowe informacje, poczynając od statusu prawnego i klasyfikacji prawno-podatkowej
Od czego zacząć?
Co BEZWZGLĘDNIE powinieneś zrobić zanim zaczniesz działać?
Jak powinieneś przygotować się do tego e-biznesu?
Jak wybrać program partnerski?
Który program partnerski jest dla ciebie najlepszy?
Jak nie dać się "wykołować" przez firmy organizujące programy partnerskie (MLM online)?
Jak wykorzystać Internet dla jego efektywnego wykorzystania przy działaniu w ramach network marketing (MLM)?
Jak sprzedawać online?
Jak sprzedawać więcej?
Jak utrzymać klienta i którzy klienci kupują najwięcej.
Jak pisać prezentacje, aby radykalnie zwiększyć ich skuteczność.
Co MUSI zawierać twoja strona www, a czego absolutnie być na niej nie może.
Gdzie zamówić tani hosting stron www?
Dlaczego drugi miesiąc jest krytycznie ważny?
Co to jest syndrom 6 miesiąca?
Jakie i jak wykorzystywać narzędzia marketingowe oraz jak otrzymać je za darmo?
Czego unikać i dlaczego?
Co promować, aby osiągać maksimum zysku, a czego się nie opłaca?
Jak przekształcić Twoją stronę internetową w maszynkę do generowania zysku?
Ważne triki i sztuczki.
Ponadto:

Niezwykle ważne informacje nie techniczne, lecz związane z psychologią, znajomością ludzkich zachowań, oraz reakcjami na określone oferty.
Tego nie wie 95% uczestników programów partnerskich, a są to nieprawdopodobnie ważne elementy, których znajomość gwarantuje wysoką skuteczność (czytaj: zyski)

Technika i marketing są bardzo ważne, lecz ci którzy koncentrują się tylko na tym NIE osiągają sukcesów.

Żadnego teoretyzowania! W ebooku zawarte zostały wyłącznie sprawdzone, stosowane przez Autora metody, które przynoszą wymierne efekty.
Wartość konsultacji kilkukrotnie przekracza wartość samego ebooka! Ponadto otrzymasz...
...200% osobistej gwarancji od Autora!
Zamów już teraz i zacznij naprawdę zarabiać poważne pieniądze na programach partnerskich.


* Kup e-Book - Zostań SuperPartnerem!

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Podatek od czynności cywilnoprawnych. Komentarz


Autor: Mieczysław Goettel, Aleksy Goettel

Data wydania: 10.03.2007

Liczba stron: 392

Wydawca: Wolters Kluwer Polska

ISBN: 978-83-7526-081-6

Opis:
Stan prawny na 1.01.2007 r.
Opracowanie stanowi omówienie unormowań prawnych odnoszących się do podatku od czynności cywilnoprawnych, zawartych zwłaszcza w ustawie z 9 września 2000 r. o podatku od czynności cywilnoprawnych oraz rozporządzeniu z 18 grudnia 2006 r. w sprawie sposobu pobierania i zwrotu podatku od czynności cywilnoprawnych.

Analizy dokonano w szczególnym momencie - wprowadzenia przez ustawodawcę licznych modyfikacji w omawianym podatku (nowelizacja z 16 listopada 2006 r.), w tym przede wszystkim zupełnej zmiany koncepcji odpowiedzialności z tytułu zobowiązań podatkowych. Prezentację zagadnień teoretycznoprawnych - dotyczących głównie poszczególnych elementów konstrukcyjnych podatku (z położeniem nacisku na przedmiot opodatkowania) oraz sposobu realizacji obowiązku podatkowego - autorzy starają się uzupełnić tezami orzecznictwa sądowego oraz interpretacjami ministra finansów.


* Kup e-Book - Podatek od czynności cywilnoprawnych. Komentarz

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Sztuka pisania perswazyjnych tekstów


Autor: Piotr R. Michalak i Jakub Woźniak

Data wydania: 06.03.2007

Liczba stron: 165

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7582-372-1

Opis:
Skoro tu jesteś: Dowiedz się jak sprawić, by Twoje teksty reklamowe hipnotyzowały Twoich klientów, przynosząc Ci co najmniej kilkanaście tysięcy złotych zysku miesięcznie.
"Wiedza do niedawna tajemna - wreszcie ujrzała światło dzienne!"
Tak, jest już dostępny ebook, który zdradza tajemnice skutecznych tekstów reklamowych. Dzięki niemu każdy jest w stanie napisać nieprzyzwoicie skuteczny tekst perswazyjny i zacząć zarabiać o kilkaset procent więcej na swoim produkcie lub usłudze...

Jak powszechnie wiadomo, wiele firm wyrzuca ogromną ilość pieniędzy na nieskuteczny marketing. Co z tego, że firma płaci za kliknięcia w swoje reklamy, jeśli gdy internatua jest już na stronie tej firmy, nie potrafi ona go przekonać?

W ebooku "Sztuka pisania perswazyjnych tekstów" specjalista, doświadczony copywriter - Piotr R. Michalak dzieli się sekretami swojego warsztatu, byś i Ty mógł zacząć tworzyć naprawdę działające teksty ofert.

Rynek pisania perswazyjnych ofert dopiero w Polsce raczkuje, więc ten ebook jest dla Ciebie podwójną szansą - możesz nie tylko napisać ofertę, która o kilkaset procent zwiększy sprzedaż Twojej firmy - możesz także rozpocząć od tego poradnika swoją karierę w copywritingu.

Dlaczego warto? Dobry autor tekstów perswazyjnych zarabia np. kilkanaście tys. złotych miesięcznie za... pisanie tekstów! Wyobraź sobie, co stanie się, jeśli umówisz się z firmą, by płaciła Ci tylko jakiś procent od wzrostu sprzedaży produktów spowodowanego przez napisaną przez Ciebie ofertę - automatycznie uzyskujesz źródło pasywnego dochodu.

Umiejętność przekonywania to również jedna z bardzo ważnych umiejętności życiowych. Jeśli nauczysz się tego przy okazji pisania tekstów perswazyjnych, Twoje maile w życiu prywatnym również będą skuteczniejsze (zresztą nie tylko maile - cała komunikacja), bo będziesz już wiedział, jak oddziaływać na ludzką psychikę, by przekonać czytelnika lub rozmówcę do wykonania korzystnego dla Ciebie działania.

"Obserwuję działania Piotra od kilku miesięcy i jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu. Sposób, w jaki przygotował oferty sprzedające ebooka Joe Vitale "Hipnotyczny Marketing" zapewnił tej książce status bestsellera-rekordzisty wśród polskich ebooków.

Poza tym...

Pisząc często oferty możemy popaść w pewną rutynę i zapomnieć, że istnieją jeszcze inne techniki, niż te, do których się przyzwyczailiśmy i one również są skuteczne. Dzięki temu ebookowi mam teraz "ściągę", która pozwala mi używać większej gamy narzędzi perswazyjnych przy sporządzaniu ofert. Gorąco polecam tę pozycję wszystkim poważnie myślącym o pisaniu skutecznych tekstów sprzedażowych." <

Sebastian Chabowski, copywriter wydawnictwa Złote Myśli

Przejdźmy jednak do konkretów – co będziesz miał z zakupu tej książki?
Poznasz dogłębnie schemat AIDA, czyli najskuteczniejszy sposób, by stworzyć ciekawą, przykuwającą uwagę ofertę reklamową. Po raz pierwszy dowiesz się, jak wykorzystać AIDA w praktyce (co nie jest wcale takie oczywiste - o czym wiesz, jeśli już próbowałeś).
Odkryjesz, jak za pomocą prostych technik wzbudzać coraz większe zaufanie Twoich Klientów. A przecież od zaufania zależy, czy kupią oni coś na Twojej stronie, skoro nawet Cię jeszcze nie znają!
Dowiesz się, jak za pomocą oferty reklamowej skutecznie wzbudzać w Klientach silne, pozytywne emocje i podświadomie kojarzyć je z Twoim produktem lub usługą. Pamiętaj, by wykorzystywać tę potężną wiedzę w sposób etyczny!
Przekonasz się, jak działają słowa, których używamy na co dzień i jak je wykorzystać, by podnieść skuteczność oferty reklamowej (zdziwisz się, gdy się o tym dowiesz!)
Nauczysz się najskuteczniejszych technik perswazji, jakie kiedykolwiek wymyślono, i wykorzystasz je w swojej reklamie, by podwyższyć swoje zyski.
Odpowiesz sobie na pytanie, do kogo tak naprawdę kierujesz swoją ofertę, przez co jeszcze precyzyjniej ułożysz komunikat reklamowy i będziesz skuteczniejszy niż kiedykolwiek.
I wiele, wiele więcej…

Zobacz, jak wiele mających znaczenie szczegółów kryje się za maską wydawałoby się zwykłego tekstu, czytając to pochodzące z ebooka case-study:

„Szanowny Pan

Jan Iksiński

Klient myśli mniej lub bardziej świadomie: „No tak, nazywam się Jan Iksiński. Nie ulega wątpliwości, że to list do mnie, a nadawca mnie zna.”

Jest mi bardzo miło, że czyta Pan teraz mój list… „Faktycznie, czytam teraz ten list” – potwierdzamy rzeczywistość klienta.

Widzieliśmy się w zeszłym tygodniu, „No, widzieliśmy się” – znów potwierdzenie.

i rozmawialiśmy o zamówieniu na produkty, które mogłaby zrealizować moja firma dla Pańskiej. „Tak, rozmawialiśmy właśnie o tym” – klient już czwarty raz może w duchu przytaknąć.

Jestem pewny, że chciałby Pan uzyskać jak najlepszą ofertę, „Chciałbym” – zresztą, trudno zaprzeczyć takiemu truizmowi!

i uzyskać produkty o jak najwyższej jakości, To już zależy od klienta. Załóżmy, że autor oferty dowiedział się wcześniej, iż Jan Iksiński poszukuje produktu o dobrej jakości. Jednak potrzeby Twojego klienta mogą być inne!

i maksymalnej udarności. …co lepiej widać na tym przykładzie.

Skoro zatem potrzebuje Pan jakościowych i udarnych produktów, Które to już potwierdzenie rzeczywistości? Klient cały czas przytakuje. Trudno go będzie teraz wyrwać z tego przyzwyczajenia!

czy nie byłoby najkorzystniej wybrać taką ofertę? Teraz już prowadzimy. Podsuwamy sugestie. Klient pomyśli: „Hmm… no, może. Muszę wiedzieć więcej”

Moja firma wykona dla Pana produkty o jakości ABC i udarności XYZ, a Pańska firma zapłaci tylko 300zł za produkt. Podsuwamy rozwiązanie. Jest to jednocześnie sugestia.

Wiem, że lubi Pan mieć wybór, Potwierdzenie rzeczywistości i dana możliwość wyboru. Problem większości biznesów sprzedających na rynku B2B polega na tym, iż często dają jedną możliwość, bez wyboru. Należy jednak pamiętać o tym, iż w większości przedsiębiorcy są ludźmi o metaprogramie nastawionym na wybór, na możliwości. O metamodelach przeczytasz w innym rozdziale.

zatem mogę zaproponować jeszcze produkty o jakości DEF i udarności KLM, za które zapłaci Pan u mnie jedynie 250zł/ produkt. Ważne jest, że zapłaci Pan u mnie, nie u sąsiada, u konkurencji czy gdzie indziej, ale „u mnie”. Przy okazji - nawet grzeczniej brzmi.

Uprzejmie proszę o kontakt pod numerem +123456789, kiedy już zdecyduje się Pan, która z opcji jest dla Pana odpowiedniejsza. Wezwanie do akcji połączone z sugestią, że klient zdecyduje się na którąś z opcji. Nie dajemy klientowi wyboru czy w ogóle skorzysta z naszej oferty – dajemy mu wybór pomiędzy opcjami naszej oferty.

Osobiście sugeruję opcję drugą, gdyż wydaje mi się, że taka jakość produktów będzie wystarczająca do celów Pańskiej firmy. Ważne! Możesz się już domyślać, że od początku oferta tańsza była głównym celem sprzedaży naszego bohatera. Ta technika była omawiana wielokrotnie w różnych kontekstach, jednak nadal mało kto ją stosuje w praktyce. W oczach klienta nasz handlowiec wygląda na bardziej wiarygodnego – przecież rekomenduje tańszą opcję! Cialdini pisał o tym jako o zasadzie zmniejszających się wymagań – albo coś w tym stylu. Kiedy dziecko prosi Cię o 50zł, odmawiasz, jednak kiedy poprosi o „chociaż te 10zł”, łatwiej Ci się zgodzić niż gdyby dziecko na samym początku poprosiło o dychę. Przy okazji – dając porady klientowi stajesz się jego doradcą, pomagasz mu w myśleniu, odciążasz jego zasoby, pomagasz.* Kup e-Book - Sztuka pisania perswazyjnych tekstów

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Gra o życie


Autor: Dariusz Skraskowski

Data wydania: 06.03.2007

Liczba stron: 85

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7582-546-6

Opis:
"Człowiek wygrywa życie, jeśli pragnie tego,czego może dokonać i dokonuje tego, czego pragnie." - Dariusz Skraskowski
Od: Dariusz Skraskowski

Drogi czytelniku!

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek odkładać coś w nieskończoność, choć wiedziałeś że i tak będziesz musiał to zrobić?

A teraz wyobraź sobie, że łatwo i szybko motywujesz się do działania. Ze zdziwieniem zauważasz, że w biegu robisz rzeczy, które odkładałeś na później. Tak właśnie działa największy w historii sekret motywacji.

Słyszałeś może, że 90% procent zaplanowanych działań nie dochodzi do skutku właśnie z powodu odkładania na później? Czytając tego e-booka dajesz sobie szansę na osiągnięcie rezultatów, o jakich niektórzy mogą tylko pomarzyć.

Kto jeszcze chce poznać największy w historii sekret motywacji?
Czytając tego e-booka dowiesz się: jak zamienić problemy w kuszące pragnienia; jak skojarzyć cierpienie z obecnymi problemami i przyjemność z osiąganiem pragnień; jak uwolnić się od balastu emocjonalnego i doświadczyć energii wdzięczności; jak zachować spokój i podejmować natchnione działania.

Dlaczego tak nieliczni potrafią skutecznie motywować się do działania?

Jeszcze kilka lat temu sam zadawałem sobie dokładnie takie pytanie. Efekty jakie wówczas osiągałem, były dalekie od zadowalających. Przyznam się szczerze - doprowadzały mnie do wielkiego stresu i zmartwień.

Na szczęście czasy, gdy miałem wspaniałe pomysły, które odchodziły w zapomnienie - minęły. Kilkaset przeczytanych książek, ciągłe zdobywanie wiedzy o skutecznej motywacji sprawiły, ze dzisiaj uczę w jaki sposób skutecznie motywować się do działania.

Chcę podzielić się z Tobą praktyczną wiedzą. Dlatego napisałem e-booka ”Gra o Życie. Największy w historii sekret motywacji.”

Tylko wyobraź sobie, jakby to było, gdybyś wiedział co zrobić, aby zmotywować się do zrobienia czegoś, co jest naprawdę ważne dla Ciebie.Jak by to było, gdybyś mógł w ciągu kilku minut zebrać siły i zrobić coś, co odkładasz od jakiegoś czasu. Tylko pomyśl ile oszczędziłoby to zmartwień, trosk i nerwów.

I gdy tak czytasz te słowa, możesz pomyśleć o czymś, co pragniesz zrobić dla siebie, rodziny, firmy lub przyjaciół. Być może zaczynasz uświadamiać sobie, że jest jedna taka rzecz, która jest dla Ciebie najważniejsza.

Gdy myślisz o tym, zaczynasz odczuwać, że jeśli tego nie zrobisz, będziesz bardzo cierpieć. Pomyśl tylko, ile będzie Cię kosztowało odkładanie tego na później. Zobacz ile stracisz, jeśli tego nie zrobisz. Uświadom sobie straty, jeśli chodzi o Twoje zdrowie, Twoje relacje z rodziną, Twoje osiągnięcia zawodowe, Twoje złe samopoczucie, Twoje finanse. Zaczynasz uświadamiać sobie, że odkładanie tego na później kosztowało Cię już zbyt wiele cierpienia. Czujesz, że sprawia to cierpienie teraz i będzie przysparzało wiele cierpienia w przyszłości.

A teraz pomyśl o tym, co dobrego wydarzy się w Twoim życiu, gdy już to zrobisz. Tylko wyobraź sobie, jak korzystnie wpłynie to na Twoje zdrowie, Twoje relacje z rodziną, Twoje sukcesy zawodowe, Twoje relacje z przyjaciółmi, Twoje finanse.

I gdy tak myślisz o tych dobrych rzeczach, zaczynasz odczuwać silną potrzebę, aby to zrobić.

Wiele osób podliczyło koszty odkładania ważnych rzeczy na później i korzyści wynikające z działania. Zaczęły grę i wygrały bezcenne nagrody: dobre zdrowie, spokój ducha, wielką radość i większe pensje.

"Darku, właśnie skończyłem czytać Twoją książkę- kurs i muszę Ci coś powiedzieć. Jest niesamowita!!! Super przykłady!!! Prosty, ale bardzo sugestywny styl, po polsku jeszcze nikt tak przed Tobą nie pisał!!! A poza tym, zanim skończyłem czytać lektura zainspirowała mnie do 2 genialnych pomysłów.:))) Wielkie dzięki, Darku"

- Paweł Sowa, autor książki "Alchemia Uwodzenia", twórca "Magnesu Finansowego"

Co zyskasz dzięki lekturze tego e-booka i poprzez wykonanie podanych w nim ćwiczeń?
Automotywacja stała się jedną z niezbędnych umiejętności pozwalających zdobywać to, czego pragniesz. Różne badania pokazują, ze tylko osoby potrafiące wciąż od nowa motywować się do działania, osiągają sukcesy, dobrze zarabiają i potrafią cieszyć się życiem.

Właściwie każda sprawa, którą załatwiasz, nie obędzie się bez motywacji. Każdego dnia załatwia się setki milionów spraw. Codziennie miliony osób starają się na różne sposoby motywować się do działania. To bardzo cenna umiejętność, która może doprowadzić Twoje życie osobiste i zawodowe do rozkwitu lub do upadku. Ucząc się, jak szybko i skutecznie motywować się do działania, możesz żyć pełnią życia.

Zapewne chcesz poznać odpowiedzi na poniższe pytania...
Jak zamienić problemy w kuszące pragnienia?
Jak skojarzyć cierpienie z problemami i przyjemność z realizacją pragnień?
Jak uwolnić się od emocjonalnego balastu i poczuć w sobie energię wdzięczności?
Jak akceptować rzeczy niezależne od nas i podejmować natchnione działania?
Jak tę wiedzę i umiejętności wykorzystać praktycznie?
W poradniku ”Gra o życie. Największy w historii sekret motywacji.” podsumowałem swoje ponad 12 letnie doświadczenie w odkrywaniu najskuteczniejszych technik motywacji. W swoim życiu codziennie korzystam z opisanych w e-booku 4 kroków do rozpalania w sobie i innych ognia motywacji.

E-book zawiera 4 lekcje mojego autorstwa, inspirowane twórczością Anthonego Robbinsa i Joe Vitale. Zawiera wiele cennych wskazówek, które są wzbogacone ćwiczeniami. Pokazują one praktyczne zastosowania danej myśli. Liczne pytania i instrukcje typu krok po kroku ułatwiają realizację zadań.

Poradnik jest podzielony na cztery części robocze.

Krok 1. Kuszące pragnienia. Ten krok nauczy Cię, jak zamienić problemy w kuszące pragnienia.
Krok 2. Silne motywy. Ten krok nauczy Cię, jak skojarzyć cierpienie z problemami i przyjemność z realizacją pragnień.
Krok 3. Genialne sposoby. Ten krok nauczy Cię, jak uwolnić się od emocjonalnego balastu i poczuć w sobie energię wdzięczności.
Krok 4. Natchnione działania. Ten krok nauczy Cię, jak akceptować rzeczy niezależne od Ciebie i podejmować natchnione działania.
Czy te lekcje będą działać w Twoim przypadku?
To zależy od Ciebie. Ja daję narzędzia. Od Ciebie zależy, jak będziesz z nich korzystać. Jeśli chcesz jak najwięcej skorzystać z tego e-kursu, zastosuj jedną podstawową zasadę, ważniejszą od innych. Stosując ją zdziałasz cuda.

Jaka to zasada?

Jest bardzo prosta: rozwiń w sobie głębokie pragnienie, niezłomne postanowienie, że chcesz poznać największy w historii sekret motywacji.

Po prostu pamiętaj, jak ważne to jest dla Ciebie. Pomyśl tylko, że kiedy poznasz ten sekret, rozpalisz swój wewnętrzny ogień motywacji, jakże potrzebny do realizacji Twoich pragnień.* Kup e-Book - Gra o życie


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Czas Czerwonych Gór


Autor: Hůlová Petra

Data wydania: 01.03.2007

Liczba stron: 324

Wydawca: WAB

ISBN: 978-83-7414-278-6

Opis:

Powieść Petry Hůlovej to jeden z najgłośniejszych debiutów literackich ostatnich lat w literaturze czeskiej. Akcja książki rozgrywa się w stepach Mongolii – świętej ziemi nomadów – oraz w stolicy tego kraju, zwanej po prostu Miastem. Jest to historia jednej rodziny, widziana oczyma pięciu kobiet należących do jej trzech kolejnych pokoleń. Śledząc ich losy, czytelnik zyskuje obraz współczesnego mongolskiego społeczeństwa, którego podstawową zasadą organizacyjną pozostaje ponadczasowa walka dobra ze złem. Tradycyjna mongolska wieś, zacofana i prymitywna, lecz przesycona pamięcią o dawnych czasach, przeciwstawiona jest ogromnemu, nęcącemu wspaniałościami, ale i destrukcyjnemu Miastu.
Z dziewczętami, które wyjeżdżają do Miasta w poszukiwaniu życiowych szans, los obchodzi się okrutnie. Wcale nie łaskawiej poczyna sobie jednak z tymi, które pozostają w rozsianych po stepie jurtach. Dla jednych i dla drugich punktem oparcia pozostaje tradycja, którą uosabia babcia – szamanka Dolgorma o nieziemskiej mocy, uznawanej przez wszystkich bez wyjątku. Bezsprzecznym walorem powieści jest jej język – na pozór prosty, lecz przy tym niezwykle wyrafinowany i poetycki. To właśnie w warstwie językowej uwidacznia się empatia autorki wobec losów bohaterek i jej niekwestionowany sentyment do opisywanego kraju.


* Kup e-Book - Czas Czerwonych Gór

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Czas pracy kierowców


Autor: Bartłomiej Jędrzejak

Data wydania: 01.03.2007

Wydawca: Wiedza i Praktyka

ISBN: 83-7286-981-2

Opis:
Przepisy dotyczące kontroli, ewidencji i rozliczania czasu pracy kierowców są na tyle skomplikowane, że ich stosowanie wciąż budzi wiele wątpliwości. Poznaj 9 sprawdzonych sposobów na korzystne rozliczenia czasu pracy kierowców.

* Kup e-Book - Czas pracy kierowców

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Omon Ra i inne opowieści


Autor: Pielewin Wiktor
Data wydania: 01.03.2007

Liczba stron: 304

Wydawca: WAB

ISBN: 978-83-7414-290-8

Opis:
Trzy utwory, które uczyniły Pielewina gwiazdą literatury rosyjskiej i przyniosły mu międzynarodowe uznanie: minipowieści Omon Ra i nagrodzona rosyjskim Bookerem Żółta strzała oraz opowiadanie Samotnik i Sześciopalcy z debiutanckiego tomu Sinij Fonar’ (Niebieska latarnia), także uhonorowanego tą najważniejszą w Rosji nagrodą literacką.
Omon Ra łączy zaprawioną czarnym humorem opowieść o dorastaniu w świecie absurdu i grozy ze zjadliwą satyrą na propagandę sukcesu czasów Breżniewa. Bohater, który od dzieciństwa żył marzeniem o podboju kosmosu, ku swej wielkiej radości trafia na tajny kurs dla kosmonautów. Tam dowiaduje się, że radziecki program kosmiczny jest taką samą mistyf ikacją, jak syberyjskie próby nuklearne, w rzeczywistości polegające na równoczesnych podskokach dwóch milionów więźniów politycznych.
Żółta strzała to nazwa pociągu, który nie ma początku, końca ani przystanków i pędzi prosto ku przepaści. W wagonach toczy się normalne życie, a pasażerowie wierzą, że na zewnątrz zieje pustka i niebyt.
Zaskakująca antyutopia Samotnik i Sześciopalcy opowiada o społeczności żyjącej w nieustannym strachu, na niegościnnej, pustynnej ziemi, w świetle kilkunastu słońc, które co jakiś czas niespodziewanie gasną. Okazuje się, że ten lud o ciekawych wierzeniach i bogatej tradycji nie zamieszkuje żadnej odległej planety, ale nasze własne podwórko.

Pielewin pochyla się w przeszłość, aby ucałować dłoń Bułhakowa. Podobnie jak autor Mistrza i Małgorzaty, wykorzystuje groteskę do zobrazowania nieprawdopodobieństw, które nas otaczają. A przy okazji wprowadza nas w XXI wiek.

Wiktor Jerofiejew


* Kup e-Book - Omon Ra i inne opowieści

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Czarna księga kobiet


Autor: (red.) Ockrent Christine

Data wydania: 01.03.2007

Liczba stron: 744

Wydawca: WAB

ISBN: 978-83-7414-264-9

Opis:
Na świecie jest o kilkadziesiąt milionów kobiet mniej, niż wynikałoby to z praw demografii. Tego niedoboru nie tłumaczą epidemie, migracje ani wojny – brakuje ich, ponieważ nie pozwolono im żyć. Zostały zabite jeszcze przed urodzeniem lub niedożywione, okaleczane i traktowane jak towar narażane są na ryzyko przedwczesnej śmierci. Co się dzieje z tymi, którym uda się osiągnąć dojrzałość? W wielu krajach Azji, Afryki, Ameryki Południowej, ale także Europy doświadczają przemocy i poniżenia, padają ofiarą okrutnych tradycji, bezwzględnego rynku i antykobiecych ideologii, zasilają szeregi współczesnych niewolników. Odmawia się im podstawowych praw: do bezpieczeństwa, godności, decydowania o własnym ciele i własnym losie.

Czarna księga kobiet, złożona z artykułów, raportów, świadectw międzynarodowego zespołu autorów to pierwsza publikacja ukazująca tak szeroki przekrój problemów związanych z sytuacją kobiet we współczesnym świecie. Podzielona jest na części odpowiadające hasłom deklaracji ONZ z 1993 roku, poświęconej eliminacji przemocy wobec kobiet: Bezpieczeństwo, Nietykalność osobista, Wolność, Godność, Równość. Artykuły dotyczą takich tematów, jak honorowe zabójstwa, gwałt jako narzędzie wojny, selektywna aborcja, rytualne okaleczanie, gwałty małżeńskie i przemoc domowa, prawo do opieki lekarskiej i do aborcji, ochrona przed AIDS, wymuszone małżeństwa, prostytucja i handel kobietami, turystyka seksualna i współczesne niewolnictwo, dyskryminacja kobiet homoseksualnych, nierówny dostęp do edukacji i nierówności na rynku pracy. Raportom towarzyszą najważniejsze międzynarodowe postanowienia dotyczące praw kobiet.
Polskie wydanie Czarnej księgi kobiet uzupełniono o teksty m.in. Magdaleny Środy, Wandy Nowickiej i Małgorzaty Fuszary poświęcone sytuacji kobiet w Polsce.

Wydana we Francji w 2006 roku Le livre noir de la condition des femmes to wstrząsający raport ponad 40 autorów o sytuacji kobiet na świecie i pierwsza tego rodzaju publikacja w Polsce. Czarna księga kobiet z pewnością stanie się ważnym głosem w debacie na temat praw kobiet w roku 2007 – Roku Równości. Jak pisze we wstępie Sandrine Treiner: Ta książka nie jest listą skarg, ale wręcz przeciwnie: wyrazem determinacji.


* Kup e-Book - Czarna księga kobiet

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Rozwód i alimenty


Autor: Dariusz Kostyra
Data wydania: 01.03.2007

Liczba stron: 162

Wydawca: Dobry eBook

ISBN: 978-83-60863-01-5

Opis:
Czy wiesz jak rozwiązać problemy związane z rozwodem i alimentami oraz prawidłowo przygotować pisma procesowe
Jeśli jesteś przekonany, że przeprowadzenie rozwodu lub separacji i związanych z tym problemów z alimentami jest prostą sprawą, to... popełniasz spory błąd.

Przekonaj się sam, czy potrafisz odpowiedzieć na wszystkie 25 pytań. Odpowiedź na nie znajdziesz w poradniku.

Małżeństwo

Jakie prawa i obowiązki mają małżonkowie w trakcie trwania małżeństwa a jakie w razie orzeczenia separacji?
Kiedy i w jaki sposób może zostać zniesiona wspólność majątkowa w trakcie trwania małżeństwa?

Separacja

Czym różni się separacja od rozwodu?
Co jest wspólne dla separacji i rozwodu?
Jakie są koszty separacji i jakie dokumenty będą potrzebne?

Rozwód

Jakie przesłanki muszą zaistnieć, aby sąd mógł orzec rozwód a w jakich sytuacjach sąd może nie orzec rozwodu?
Czy i który z małżonków jest winny rozkładu pożycia?
Co należy zrobić, aby powrócić do nazwiska noszonego przed zawarciem małżeństwa i kto ma do tego prawo?
Co wchodzi w skład majątku wspólnego, a co stanowi wyłączną własność jednego z małżonków?
Jakie umowy mogą zawrzeć małżonkowie, aby rozszerzyć, ograniczyć lub wyłączyć wspólność majątkową?
Jakie są sposoby podziału majątku?
Co zrobić, jeśli małżonkowie nie doszli do porozumienia w kwestii podziału majątku, czyli podział majątku na drodze postępowania sądowego?
Jak ustalić sposób oraz zakres korzystania z mieszkania po rozwodzie?
Ile kosztuje sprawa rozwodowa i jakie dokumenty będą potrzebne?

Alimenty

Co powinna zawierać umowa o przyznanie alimentów?
Od czego zależy wysokość alimentów?
Kiedy można wystąpić o zmianę wysokości alimentów?
Do kiedy i od czego zależy przyznanie dziecku alimentów?
W jakiej sytuacji małżonek może złożyć pozew o tzw. alimenty małżeńskie?
Kiedy można żądać alimentów od małżonka po rozwodzie?
Jak długo trwa obowiązek alimentacyjny po rozwodzie?
Ile kosztuje wniesienie sprawy o alimenty i jakie dokumenty będą potrzebne?
Świadczenia rodzinne

Jakie są rodzaje świadczeń rodzinnych?

Komu należy się a komu nie przysługuje zasiłek rodzinny oraz dodatki do niego?
Komu i w jakiej wysokości przysługuje dodatek dla osób samotnie wychowujących dzieci oraz zaliczka alimentacyjna?
Przyznaj się uczciwie.

Na ile pytań NIE odpowiedziałeś?
A teraz najważniejsze...

Już za kilka minut możesz posiadać eBook z którego nie tylko poznasz odpowiedzi na wszystkie 25 pytań ale również będziesz wiedział jak prawidłowo sformułować następujące pisma oraz pozwy:

pozew o separację,
wniosek o orzeczenie separacji na zgodne żądanie małżonków,
zgodny wniosek o zniesienie separacji,
pozew o rozwód – 2 wzory,
pozew o alimenty z wnioskiem o zabezpieczenie powództwa,
pozew o alimenty, nakazanie uczestnictwa w kosztach utrzymania rodziny,
wniosek o podział majątku dorobkowego,
pozew o rozwód i podział majątku dorobkowego,
wniosek o wszczęcie egzekucji,
pozew o podwyższenie alimentów,
pozew o zniesienie wspólności majątkowej między małżonkami.

Dzięki prostemu, komunikatywnemu językowi zrozumiesz całą treść od początku do końca. Poradnik napisany został językiem przystępnym dla osób nie posiadających wykształcenia prawniczego, by z jednej strony pomóc w załatwieniu spraw rozwodowych i alimentacyjnych, z drugiej uświadomić, jak wiele kwestii należy uregulować przy rozstaniu z małżonkiem.


* Kup e-Book - Rozwód i alimenty

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Uwikłanie


Autor: Zygmunt Miłoszewski

Data wydania: 01.03.2007

Liczba stron: 328

Wydawca: WAB

ISBN: 978-83-7414-260-1

Opis:
Teodora Szackiego, warszawskiego prokuratora, łatwo rozpoznać na miejscu zbrodni. Wysoki, szczupły, w zbyt dobrym jak na urzędnika garniturze, o młodej twarzy, z którą kontrastują zupełnie siwe włosy. Stoi trochę z boku, wściekły, że znów kogoś zamordowano po siedemnastej, dokonując zamachu na jego poukładane życie rodzinne lub – zależnie od dnia– przeszkadzając mu w nieudolnym flircie, który może to poukładane życie doszczętnie zburzyć.
W chłodną niedzielę 5 czerwca 2005 roku Szacki rozpoczyna nowe śledztwo. W klasztorze,w centrum miasta, zamordowano jednego z uczestników niekonwencjonalnej terapii grupowej, w czasie której pacjenci wcielali się w role swoich bliskich. Przypadkowe zabójstwo podczas włamania? Taka jest oficjalna wersja, gdyż Szackiemu trudno uwierzyć w hipotezę, że sprawcą zbrodni jest któryś z uczestników terapii. A jeśli tak, to dlaczego? Czy motywu należy szukać w nich samych, czy w osobach, które odgrywali podczas terapii? Każde przesłuchanie dostarcza informacji jeszcze bardziej wikłających sprawę. Prokurator ma nadzieję, że dokładne zbadanie przeszłości denata – osoby pozornie nieciekawej i bezbarwnej – pozwoli wykryć przyczynę zabójstwa i znaleźć sprawcę. Są jednak tajemnice, których nie odkrywa się bezkarnie – rodzinne tajemnice strzeżone przez siły potężniejsze niż rodzina.


* Kup e-Book - Uwikłanie


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Rynek w Smyrnie


Autor: Jacek Dehnel

Data wydania: 01.03.2007

Liczba stron: 244

Wydawca: WAB

ISBN: 978-83-7414-307-3

Opis:
Rynek w Smyrnie Jacka Dehnela, autora znakomitej Lali, to zbiór sześciu opowiadań z lat 1999–2002, poruszających i przewrotnych, z których wyłania się obraz świata zaczarowanego, utkanego ze szczegółów pozornie nieistotnych – drobnych gestów, zapachów, smaków i barw.
Wszystko zaczyna się tu zwyczajnie – wakacje we Włoszech, jazda warszawskim autobusem, oczarowanie marmurową rzeźbą... Ale potem spod powierzchni wyzierają niezwykłość i magia albo toczący rzeczywistość rozkład, fakty odsłaniają swoje prawdziwe znaczenie, a wydarzenia przybierają obrót zupełnie niespodziewany. Młodzi kochankowie wkraczają niebacznie w strefę skażoną epidemią samotności, niedoszły ksiądz, malujący ściany burdelu w psychodeliczne kwiaty i ptaki, zostaje kochankiem wszystkich pracujących tam prostytutek, a wśród pozostawionych przez zmarłą ciotkę rzeczy odnajduje się zamknięty w tekturowym pudełku koniec świata...
W stonowanych, swobodnie płynących narracjach Dehnel opowiada historie dowcipne i zajmujące, liryzm splata z ironią, z drobiazgów wydobywa piękno i głębię. Rynek w Smyrnie to hołd złożony młodości, a zarazem książka o przeznaczeniu, które lubi przypominać o sobie w najmniej oczekiwanych momentach

* Kup e-Book - Rynek w Smyrnie

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Pijani Bogiem


Autor: Max Cegielski

Data wydania: 01.03.2007

Liczba stron: 280

Wydawca: WAB

ISBN: 978-83-7414-266-3

Opis:
Pijani Bogiem, owoc wyjazdów dziennikarza i podróżnika Maxa Cegielskiego do Pakistanu w latach 2000–2004, to pełna reporterskiej pasji i oryginalnych obserwacji opowieść o barwnym i trudnym do przeniknięcia świecie pakistańskiego islamu, a szczególnie jego mistycznego, bardzo żywego w Pakistanie odłamu: sufizmu.
Odwiedzając rodzinę Sainów, bębniarzy z Lahore, którzy grają tradycyjną muzykę podczas sufickich ceremonii religijnych, autor zanurza się coraz głębiej w różnorodność muzułmańskiego świata – tego konserwatywnego i tego postępowego, tego racjonalnego i tego poszukującego prawdy w doświadczeniu mistycznym.
Unikając ograniczającej i – szczególnie po 2001 roku – obciążonej stereotypami perspektywy przybysza z Zachodu, Max Cegielski ukazuje odcienie pakistańskiej religijności i tradycyjnej kultury, przedstawia jej przywódców i opiekunów duchowych, mędrców sprzed wieków, ascetów i świętych, przy których grobowcach wciąż gromadzą się wierni, by wpadać w modlitewny trans.
Tego świata nie da się ogarnąć od razu. Cegielski wraca zatem wielokrotnie do braci-bębniarzy, uczestniczy wraz z nimi w pielgrzymkach i uroczystościach, za każdym razem odkrywając nowy fragment prawdy o nich i ich rzeczywistości. Te powroty to zarazem metafora całego kontaktu z Pakistanem, niepojmowalnym przy pierwszych spotkaniach, a potem stopniowo otwierającym się i wyjaśniającym, ale też rozgałęziającym się w nieskończoność.


* Kup e-Book - Pijani Bogiem

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Gut Impact


Autor: J.D. Fuentes
Data wydania: 25.02.2007

Liczba stron: 190

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7582-336-3

Opis:
Jak bezpośrednio wpływać na ludzkie instynkty, emocje i wyobraźnię, sprawiając, że wszelkie Twoje sugestie staną się nieodparcie fascynujące, zniewalające i hipnotyczne?
Możesz przemawiać bezpośrednio do czyichś instynktów i zmysłów, a wtedy Twoje słowa znajdą natychmiastowy odzew. Opisana w tej książce unikalna metoda nosi angielską nazwę Gut Talk. Tłumacząc dosłownie nazwę znaczy ona mniej więcej “mówienie do czyichś wnętrzności”, czyli do serca, emocji, instynktów. Tyle tylko, że po polsku nie daje się wyrazić nawet w przybliżeniu tak krótko i jednoznacznie, więc zachowaliśmy oryginalną nazwę.


Władza. Pieniądze. Seks. Jeśli jesteś mniej więcej taki, jak większość ludzi, to widząc lub słysząc te słowa, odczuwasz lekki dreszcz. Uwierz jednak, że wypowiadanie słów: władza, pieniądze czy seks, to wcale nie jest jedyny sposób wywarcia wpływu na emocje innych ludzi. Kiedy ktoś wie, jak używać pozostałych wymiarów ludzkiej komunikacji – jak skoordynować to jak mówi, z tym co mówi – zdobywa umiejętność przyciągania czyjejś uwagi tak samo pewnie, jak dyskotekowy bramkarz potrafi wykręcić czyjąś rękę.

Nie chodzi tylko o zdobycie czyjejś uwagi. Ktoś, kto potrafi przemawiać bezpośrednio do instynktów, do serca, do emocjonalnej części psychiki; potrafi sprawić, że będziesz pragnął tego, czego nigdy nie pragnąłeś; potrafi otworzyć Twój umysł na możliwości, które nigdy by Ci nie przyszły do głowy.

Książka, „Gut Impact” stawia sobie za zadanie dać Ci tę władzę nad ludzkimi emocjami. Będzie tu mowa o tym, jak możesz się nauczyć sięgać poza racjonalne motywy innych ludzi i oddziaływać bezpośrednio na ich instynkty, rozbudzając i rozpalając swymi słowami ich wyobraźnię.

Odkryjesz dzięki niej, w jaki sposób, sięgając poza racjonalne motywy słuchacza, możesz oddziaływać bezpośrednio na instynkty, jak możesz rozpalać wyobraźnię samymi słowami.

Chodzi o nauczenie Cię, jak możesz dotrzeć do ludzi, inspirować ich, motywować, prowadzić. Nie jest to książka pełna niezrozumiałych, naukowych dywagacji czy mglistych teorii. Jest to praktyczny poradnik, pełen konkretnych sposobów do wykorzystania w realnych, życiowych sytuacjach, prowadzący do uzyskania oczekiwanych rezultatów.

Ta książka nauczy Cię następujących rzeczy:
Jak sprawić, by ludzie naprawdę koncentrowali się na tym, co mówisz.
Jak sprawić, by dana osoba odczuła dowolną, wybraną przez Ciebie, emocję.
Jak używać historii w celu wywołania u słuchacza silnych emocji, a jednocześnie sprawić, by nie odczuwał z tego powodu żadnych negatywnych doznań.
Jak nadać swoim słowom siłę oddziaływania.
Jak sprawić, by dana osoba czuła się z Tobą swobodnie.
Jak rozpoznać typ osobowości danej osoby.
Jak “popychać i przyciągać” odpowiednio dla typu osobowości.
Jak emanować siłą i jak być naprawdę sugestywnym.


Uwaga: Książka „Gut Impact” została napisana przez tego samego autora, co bestseller "Seksualny klucz do kobiecych emocji". Jest ona jakby rozszerzeniem tematu, bo uczy praktycznych umiejętności, które nie koniecznie związane są z podrywaniem, ale komunikacją w ogóle.

GUT TALK to metoda kierowania uczuciami słuchacza poprzez omijanie racjonalnej części jego psychiki i przemawianie bezpośrednio do emocji.

Czy czujesz się już w pełni gotowy, by uzyskać dostęp do wiedzy, która pozwoli Ci w niewidoczny sposób wpływać na emocje Twoich rozmówców? Jeśli tak, zamiast czytać tę stronę ponownie - Kup publikację i przeczytaj ją w całości.* Kup e-Book - Gut Impact

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Nawiązanie stosunku pracy


Autor: Przemysław Ciszek

Data wydania: 23.02.2007

Liczba stron: 41

Wydawca: C. H. Beck Sp. z o.o.

ISBN: 83-7387-964-1

Opis:
Nawiązanie stosunku pracy

Książka w formacie pdf, omawiająca wszystkie zasady obowiązujące podczas podpisywania umowy o pracę.


* Kup e-Book - Nawiązanie stosunku pracy


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

eBook - Dokumentacja pracownicza


Autor: Przemysław Ciszek

Data wydania: 23.02.2007

Liczba stron: 33

Wydawca: C. H. Beck Sp. z o.o.

ISBN: 83-7387-963-3

Opis:
Dokumentacja pracownicza

Książka w formacie pdf, poświęcona zasadom prowadzenia dokumentacji pracowniczej, wynikającym z rozporządzenia w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika


* Kup e-Book - Dokumentacja pracownicza

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Ciotka małych dziewczynek


Autor: Izabela Szolc
Data wydania: 23.02.2007

Liczba stron: 128

Wydawca: Nowy Świat

ISBN: 978-83-7386-225-8

Opis:
O tym się nie mówi, nie pisze. Tragedia, która dotyka meksykańskie dziewczyny jest daleko od nas, nas nie dotyczy. Nikt nic nie robi, nie reaguje na ból rodzin i wołanie o pomoc. Porwania i brutalne morderstwa w Ciudad Juarez i Chihuahua trwają do dziś. Izabela Szolc przedstawiła prawdziwą historię dziewcząt, które spotkała śmierć.
„Ciotka małych dziewczynek” to wstrząsająca powieść o zaginięciach i tajemniczych śmierciach młodych dziewczyn. Bardzo często jedynym świadkiem ich przejścia na druga stronę jest tylko wiatr, który chciałby opowiedzieć pogrążonym w smutku rodzicom o ostatnich chwilach ich córek. Odwiedza on również miejsca będące kiedyś ich domami, jedynym schronieniem przed złem. Piękne i bezbronne, porzucone z dala od domu, oddane pustyni, która z wielką zachłannością pożera ciała. „Ciotka małych dziewczynek” ukazuje nie tylko żal i rozpacz, a także plany i marzenia zmarłych i ich rodzin, które zniweczyła śmierć i obojętność ludzi.


* Kup e-Book - Ciotka małych dziewczynek

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Wzory pism pracownika kierowane do pracodawcy


Autor: Agata Gronowicz, Bożena Lenart

Data wydania: 22.02.2007

Liczba stron: 27

Wydawca: C. H. Beck Sp. z o.o.

ISBN: 83-7483-115-4

Opis:
Wzory pism pracownika kierowane do pracodawcy

Książka w formacie pdf, zawierająca pisma, które można polecić pracownikowi do wykorzystania przy formułowaniu wniosku do pracodawcy.


* Kup e-Book - Wzory pism pracownika kierowane do pracodawcy


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Jak jeździć oszczędnie


Autor: Aleksander Sowa

Data wydania: 18.02.2007

Liczba stron: 127

Wydawca: Dobry eBook

ISBN: 978-83-60863-48-0

Opis:
Nie masz wpływu na cenę paliwa ale masz wpływ na to, ile paliwa zużyje Twój samochód
Zanim zaczniesz czytać dalej spójrz na poniższe dane.


Czynniki wpływające na zużycie paliwa w samochodzie w procentach:

stan techniczny samochodu – 25%
technika jazdy kierowcy – 25%
konstrukcja samochodu – 20%
warunki na drodze – 10%
modyfikacje – 5%
samopoczucie kierowcy – 5%
Jeżeli przyjrzysz się uważnie zauważysz, że na większość czynników masz wpływ. Musisz tylko wiedzieć W JAKI SPOSÓB czynniki te wpływają na zużycie paliwa i JAK wykorzystać tę wiedzę, aby w praktyce mniej płacić za paliwo.

A tego wszystkiego dowiesz się z poradnika w którym m.in.:

Stan techniczny samochodu

Jakie są najważniejsze przyczyny zwiększonego zużycia paliwa ze względu na niewłaściwy stan techniczny.
Na temat regulacji układu zasilania i układu zapłonowego.
Jaki wpływ na zużycie paliwa ma zbieżność kół i stan układu hamulcowego.
Technika jazdy kierowcy

Jakie są najważniejsze czynniki zwiększające zużycie paliwa wynikające z „winy” kierowcy.
Na czym polega właściwa ekonomiczna technika jazdy.
Na czym polega ecodriving.
Jak należy poruszać się w korku i jak pokonywać wzniesienia.
Konstrukcja samochodu

Jaki wpływ na zużycie paliwa ma rodzaj silnika.
Na temat zależności pomiędzy wagą samochodu a ilością zużycia paliwa a także jak zmniejszyć masę auta.
Co powinieneś wiedzieć o oponach.
Czego nie należy robić, aby dodatkowo nie zwiększać oporu powietrza.
Warunki na drodze

Jaki jest wpływ warunków drogowych na ilość spalanego przez samochód paliwa.
Modyfikacje

Na temat instalacji LPG i CNG.
O wpływie magnetyzerów na zużycie paliwa.
Jaki wpływ na zużycie paliwa mają spoilery.
Na koniec proste obliczenie.

Aktualnie cena 1 litra benzyny kosztuje około 4 zł. Za równowartość tego poradnika mógłbyś więc kupić około 4-5 litrów benzyny – to niewiele.

A teraz wyobraź sobie, że posiadasz wiedzę dzięki której będziesz mógł zaoszczędzić miesięcznie znacznie więcej litrów paliwa niż te 4-5 litrów. Pomyśl więc jak szybko zwróci się Twoja inwestycja w tą książkę.* Kup e-Book - Jak jeździć oszczędnie

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - C++ dla początkujących


Autor: Wojciech Szymański

Data wydania: 17.02.2007

Liczba stron: 153

Wydawca: Dobry eBook

ISBN: 978-83-60863-08-4

Opis:
Jak szybko nauczyć się podstaw C++
Wiem, że zastanawiasz się teraz dlaczego miałbyś kupić akurat ten eBook skoro na rynku jest ogromna ilość publikacji dotyczących języka C++. I dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji wysłuchaj mnie do końca.

Po pierwsze.

Podręcznik jest zbiorem przykładów ułożonych według stopnia trudności. Omówienie każdego z nich składa się z 3 części: kodu źródłowego programu, tekstu, który pojawi się na ekranie oraz opisu.

Dzięki szczegółowej analizie każdego przykładu, będziesz mógł zrozumieć a także zastosować C++ w praktyce.

Dodam, że w przeciwieństwie do tradycyjnej książki będziesz mógł kopiować kod źródłowy z omawianego przykładu i wklejać do używanego przez Ciebie edytora. Dzięki temu będziesz mógł od razu testować omawiany przykład.

Po drugie.

Dzięki eBookowi poznasz m.in.:

Instrukcje podstawowe: strukturę kodu źródłowego, znaki specjalne formatujące tekst, najczęściej używane operatory w C++ oraz typy zmiennych.
Pętle i wyrażenia warunkowe: „if”, „while”, „do while”, „for”, „switch” i „goto”.
Tablice: ogólne wiadomości na temat tablic, jak pobrać wartości poszczególnych elementów tablicy i wypisać je na ekranie, czym są tablice znakowe, jak kopiować zawartości tablic i wyszukiwać ciąg znaków w tablicy.
Funkcje: ogólne wiadomości na temat funkcji, jak przekazywać argumenty do funkcji przez wartość, w jaki sposób w jednej podfunkcji można wywołać drugą podfunkcję, na czym polega przeładowanie nazwy funkcji, kiedy stosować funkcję „inline” a także co to są argumenty domniemane.
Wskaźniki: ogólne wiadomości o wskaźnikach, zalety i wady wskaźników a także o wykorzystaniu wskaźników w praktyce.
Programowanie obiektowe: co to są klasy i obiekty, na czym polegają dane prywatne i publiczne klasy, jak stworzyć metodę danej klasy oraz na temat konstruktorów i destruktorów.
Tagi:dla, dlaczego, dlatego, dobry ebook, e-książki, informatyka, jak, komputery, komputery i informatyka, pdf, poczatkujacych, programowanie, wiadomości, wojciech szymański

* Kup e-Book - C++ dla początkujących


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

eBook - E-społeczność


Autor: Wojciech Gustowski

Data wydania: 16.02.2007

Liczba stron: 94

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7582-453-7

Opis:
Jak budować i wykorzystywać społeczności internetowe w nowoczesnych działaniach e-marketingowych?
Budowanie i wykorzystywanie społeczności internetowych to dwa skuteczne i nowoczesne narzędzia e-marketingowe. Budowanie społeczności jest doskonałym rozwiązaniem dla tych firm, które chcą wokół siebie lub swojego produktu stworzyć grupę lojalnych klientów, co przekłada się na wielkość sprzedaży oraz wizerunek firmy.

"Jeśli po przeczytaniu tej książki nie będziesz miał wielu pomysłów na wykorzystanie e-społeczności dla swojego biznesu - chuchnij w lusterko i sprawdź, czy jeszcze się zaparowuje :)"
Społeczność internetowa oferuje niezwykłe możliwości intensyfikacji marketingu. Stanowi doskonały powód do ponownego odwiedzenia witryny. Członkowie każdej takiej grupy cieszą się z możliwości spotkania, komunikacji i udziału w tych samych wydarzeniach. Po nawiązaniu znajomości wielokrotnie wracają do danego serwisu, który oferuje możliwość komunikacji ze społecznością. Dzięki istnieniu e-społeczności więź klienta z firmą ulega zacieśnieniu, a jego lojalność względem marki wzrasta. Inne, równie ważne korzyści to:

1. Zwiększenie popytu na produkt/usługę będące konsekwencją silniejszych związków klienta z przedsiębiorstwem – klient lojalny i zadowolony nie tylko chętnie ponowi zakup na tej samej witrynie, ale również poleci „swoją stronę/firmę” swoim znajomym. Prostą implikacją takiego stanu rzeczy będzie zwiększenie sprzedaży i duże utrudnienie postawione konkurencji, która chciałaby „odbić” nam klienta.
2. Zwiększenie zakresu promocji produktu/usługi będące wynikiem przekazywania przez jednych klientów informacji o ofercie przedsiębiorstwa innym. Dzięki e -społeczności mamy dużą szansę wygenerować bardzo skuteczną i praktycznie darmową formę marketingu zwaną marketingiem wirusowym. Marketing wirusowy jest specyficznym rodzajem działań marketingowych. Polega na zainicjowaniu sytuacji, w której potencjalni klienci będą sami między sobą rozpowszechniać informacje dotyczące firmy, usług czy produktów.
3. Pobudzenie klientów do wyrażania opinii o produktach i usługach przedsiębiorstwa – społeczności internetowe świetnie dają się wykorzystać do przeprowadzania badań jakościowych. W Internecie ludzie stają się bardziej swobodni, często mówią więcej niż byliby skłonni powiedzieć w kontakcie bezpośrednim, są bardziej otwarci i po prostu szczerzy. To daje możliwość uzyskania wiarygodnych informacji na temat rzeczywistego wizerunku firmy/produktu w oczach klientów, jak również uzyskania bardzo cennych dla firmy sugestii, propozycji, świadomości potrzeb konsumentów. Ważne jest również to, że podczas komunikacji internetowej często możemy poruszyć tematy ogólnie przyjęte za wstydliwe, do rozmowy na temat których bardzo ciężko jest namówić ludzi w świecie rzeczywistym.
4. Możliwość połączenia procesów informacyjno – promocyjnych z przeprowadzeniem transakcji bezpośrednich. Często zdarza się tak, że e- społeczność budowana jest w celu zwiększenia popytu, a co za tym idzie – sprzedaży. Ludzie skupieni wokół witryny podejmującej interesujący ich temat i mogący zasięgnąć opinii innych użytkowników chętnie kupią potrzebne im produkty, jeżeli będą one dostępne na tej właśnie witrynie.
5. Umocnienie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa - możliwość budowania, poprawy lub umocnienia pozytywnego wizerunku firmy, której działania dążą do zdobycia zaufania i długoterminowej obsługi klientów oraz mają na celu dodatkowe wsparcie oferowanych przez nią towarów czy usług. 6. Uzyskiwanie informacji o konkretnych potrzebach i wymaganiach konsumentów - członkowie e-społeczności traktują witrynę jako „swoją”, często i chętnie wypowiadają się na temat swoich potrzeb, co ułatwia firmie dostosowanie się do nich.
7. Dostarczanie przez społeczność bezpłatnej treści dla serwisu – często zdarza się, że członkowie społeczności internetowych piszą teksty, które służyć mają zwiększeniu pola informacyjnego innych użytkowników. Są to np. recenzje produktów, usług, artykuły związane z tematyką serwisu. Warto zauważyć, że coraz częściej pojawiają się serwisy w standardzie tzw. WEB 2.0, które są tworzone przez samych tylko użytkowników. W takich serwisach całość treści, która się pojawia, jest wytworem społeczności. Przykładem takiego serwisu może być www.iThink.pl – dziennikarstwo obywatelskie, gdzie każdy zarejestrowany użytkownik może dodać swój artykuł, a wszystkie artykuły są wytworem zarejestrowanych użytkowników. Oto, jak twórcy serwisu zachęcają internautów do wstąpienia w szeregi dziennikarzy iThink: iThink to projekt/miejsce dla wszystkich, którzy chcą "wyrazić się", czyli tych, którzy chcą pokazać światu co myślą, jak myślą i o czym myślą. To miejsce, gdzie tworzy się i przekazuje opinie o otaczającej nas rzeczywistości i nierzeczywistości [...] Naszą wartością są nasi Autorzy i użytkownicy. To Wy decydujecie o tym, co znajduje się w naszym serwisie.
"Przykładem na to, jak można zarobić na e-społeczności jest serwis www.grono.net, który pobiera opłaty, jeżeli użytkownik chce uzyskać dostęp do przywilejów, na przykład możliwości dodania większej ilości zdjęć do swojego profilu. Koszt takich udogodnień to 3 zł miesięcznie. Niby nic nieznacząca kwota, ale załóżmy, że tylko 10% gronowiczów zdecyduje się na zostanie gronowładnym (czyli wykupi dostęp do przywilejów) i mamy prosty rachunek 10% x 900 tyś (tyle członków liczy grono.net) x 3 zł = 270 tyś. zł. /miesiąc, nie licząc niewątpliwie wysokich wpływów z reklam." - pisze w ebooku „E-społeczność” Wojciech Gustowski.

Co jeszcze poznasz dzieki ebookowi „E-społeczność”?
Pomysły na budowanie i wykorzystanie społeczności internetowych, które sprawdziły się w internecie przynosząc firmom ogromne zyski.
Narzędzia, które możesz wykorzystać do budowy serwisów społecznościowych i WEB 2.0.
Przykłady najpopularniejszych e-społeczności w polskim i międzynarodowym internecie pozwolą Ci zrozumieć skalę zjawiska i zysków, jakie generują serwisy społecznościowe. Zobaczysz, co się sprawdza i dlaczego...
Już teraz możesz dowiedzieć się więcej na temat społeczności internetowych i zaplanować zbudowanie swojej własnej. Wystarczy zakupić ebooka!* Kup e-Book - E-społeczność

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com