Nowości

Polecane

piątek, 29 sierpnia 2008

e-book - 69 gorących zabaw dla par


Autor: Nina i Krzysztof Wiśniewscy
Data wydania: 04.02.2008

Liczba stron: 150

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7582-083-6

Opis:
Wspaniały seks już od jutra. Oto 69 erotycznych zabaw, które odmienią Twoje intymne życie.

Kto jeszcze chce wprowadzić swoje życie seksualne na szczyty rozkoszy?
Przewodnik po niezwyczajnych erotycznych zabawach dla małżeństw.

Czujesz, że Twoje życie seksualne nie jest już takie jak było? Chcesz podkręcić temperaturę swojego związku? Czujesz, że coś jest nie tak, bo nie iskrzy między Wami jak dawniej? Boisz się pomyśleć, że cudownie podniecające oczekiwanie na wspólne chwile „było, minęło” i nigdy już nie powróci?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na któreś z tych pytań, to bądź spokojny. Nie Ty jeden masz przejściowe kłopoty ze swoim życiem seksualnym i nie Ty jeden je rozwiążesz. Tak naprawdę bardzo wiele osób cierpi z powodu niskiej jakości życia intymnego. Twoje problemy są przejściowe i można je rozwiązać, a już za chwilę poznasz na to konkretne sposoby.

Już za chwilę dowiesz się jak sprawić by:

- dzień po dniu Wasza więź seksualna robiła się silniejsza mimo upływającego czasu?
- z każdym dniem coraz bardziej niecierpliwie czekać na wspólny, intymny czas wolny?
- seks przestał być rutyną, a stał się wzbogacającym związek wspólnym doświadczeniem?
- Twoja druga połowa z niecierpliwością oczekiwała na kolejne intymne chwile
?
Ale to nie wszytko.

Koniec z wymówkami
Wyobraź sobie, że już nigdy nie słyszysz od swojej drugiej połówki "Jestem zmęczony", „Boli mnie głowa” albo "Nie mam nastroju". Wyobraź sobie, że znowu w Waszej sypialni nie tylko się śpi czy ogląda telewizor, ale przede wszystkim... spędza długie godziny na miłosnych igraszkach, które należą się każdemu małżeństwu.

Nieprzespane noce - tak gorące i intensywne, że aż zaparują Wam okna w sypialni. Uczucie spełnienia, radości i miłości wypełniające Cię po każdej z tych nocy. To wszystko również może być Twoim udziałem. Powiem więcej, to jest Twoje naturalne prawo, aby te przyjemności stały się częścią Twojego życia.

Spojrzenie, które dosłownie pochłania Cię w całości i mówi tylko jedno...

Ubrania znikające z Waszych ciał tak szybko, że zanim dojdziecie do sypialni już jesteście nadzy...

Westchnienie w oczekiwaniu na to, co zaraz zacznie się dziać...

Fala podniecenia, którą czujesz tam w dole, przeszywa Twoje ciało na samą myśl o rozkoszach, które zaraz się zaczną...
A potem zaczyna się i z minuty na minutę...

To wszystko dzięki zabawie nr 49, którą znajdziesz na stronie 108.

Wyobraź sobie, że każde Wasze zbliżenie emanuje tą samą młodzieńczą fascynacją, którą czuliście na początku. Czy nie byłoby wspaniale znowu poczuć w łóżku falę doznań, których od dawna nie czułeś?

Koniec z rutyną, z nudnym obowiązkiem, który kojarzy się z "pańszczyzną" zamiast ekscytującą przyjemnością. Od teraz Wasza więź seksualna może rozpalić się na nowo i...

Zacząć płonąć „żywym ogniem” radości
Wyobraź sobie, że Twoja druga połowa z utęsknieniem oczekuje na Twój powrót do domu, bo wręcz musi przećwiczyć z Tobą zabawę, którą znalazła na stronie 68 pod nazwą "Lodowy alfabet".

Wyobraź sobie jakby to było dostać SMS, że dzisiaj na wieczór jest zaplanowana zabawa numer 30 „Nauka czytania”, którą tak bardzo lubisz. O ile szybciej wróciłbyś do domu?

To wszystko jest możliwe niezależnie czy jesteś nieśmiały, czy znudzony seksem.
Ebook podzieliliśmy na trzy części:

1. Zabawy dla zabawy

2. Zabawy dla zmysłów

3. Zabawy dla rozkoszy

W każdej części przedstawione są 23 unikalne pomysły na odświeżające, radosne i podniecające spędzenie wspólnego czasu. Sporo pomysłów ma wiele wariantów i możliwości, co rozszerza dodatkowo spektrum możliwych doznań i przeżyć. W sumie e-book zawiera...

69 wspaniałych zabaw - podzielonych na 3 stopnie intymności
Zabawy dla zabawy - przedstawiają wspólne gry o zabarwieniu erotycznym oraz pomysły zabaw, które można określić jako lekkie i subtelne.

Zabawy dla zmysłów - to pomysły mocniej zabarwione erotyką, gwarantujące sporą dawkę zmysłowości i podniecenia.

Zabawy dla rozkoszy - to meritum naszego e-booka, czyli świetne pomysły na fantastyczny seks i bardzo niegrzeczne chwile.

Podzielenie całości zabaw na trzy różne stopnie pozwoli Wam dowolnie wybierać spośród tego na, co właśnie teraz macie ochotę. Jeśli chcecie odrobiny czułości, to wybieracie „Zabawy dla zabawy” jeśli chcecie więcej rozkoszy, to wybieracie „Zabawy dla rozkoszy”

.
Do poszczególnych zabaw nie potrzeba ani jakiś specjalnych „zabawek”, ani też wydawania pieniędzy. Wszytko czego potrzebujecie, to dwoje kochających się ludzi, którzy nawzajem chcą się obdarować zmysłowymi chwilami rozkoszy i czułości.

Oto jakie zabawy znajdziesz w ebooku:

Zabawy dla zabawy, Ciepło-zimno, Opowiadanie erotyczne, Erotyczne scrabble, Strip poker, Morskie manewry,Biznes i erotyka, Tajemnicza wiadomość, Orientalne wiadomości, Zmysłowe słówka, Graffiti, Seksowny połamaniec, Myśliwy,Słodki paintball, Tropienie, Własne puzzle,
Erotyczne kości
Zabawa w chowanego
Wspomnienia
Własny język
Smaczne zawody
Pisklaki
Deja vu
Nagroda i kara
Zabawy dla zmysłów
Masaż oliwką
Subtelny dotyk
Jej striptiz
Francuski piknik
Lodowy alfabet
Nauka czytania
Jego striptiz
Siła pieszczot
Wspólny posiłek
Gorąca jazda
Kuszenie
Mapa ciała
Pokaż swój seksapil
Sesja zdjęciowa
Bodypainting
Zmysłowe wideo
Rozbierz mnie, jeśli potrafisz
Erotyczne postacie
Owocowy raj
Wiadomość dnia
Strip dance
Miodowa słodycz
Zabawy dla rozkoszy
Dominacja
Wokół domu
Przebieranki
Gorąca randka
Płatna miłość
Grzeszne myśli
Pieść mnie jeszcze
Pikantne wideo
Tego nie zobaczysz
Zniewolenie
Wyjątkowy masaż
Magia luster
Dwa bieguny
Miłosna loteria
Wyjątkowy pokaz
Cudowne lata
Gigolo
Filmowy wieczór
Muzyka nocą
Falliczny masaż
Zakazany owoc
Śliska rozkosz
Pozytywne wibracje


Daje to łącznie 69 różnych zabaw dla par, które nie tylko odświeżą Wasze życie seksualne, ale również wprowadzą do niego wiele nowych, dotąd nieznanych wrażeń. Wszytko zależy od pomysłów, które wykorzystacie i zastosujecie w praktyce.

Niektóre z podanych zabaw są bardzo zmysłowe i delikatne, a inne już nieco wyrazistsze i bardziej podniecające. Jednak żaden z nich nie jest wyuzdany czy obraźliwy dla którejkolwiek ze stron. Wszystkie zabawy mają za zadanie wprowadzić nowe doznania i przeżycia do Waszego związku, jednocześnie zachowując przy tym komfort i dobre samopoczucie dla Was obojga

.
Wszystkie zabawy opisane są kulturalnym i zmysłowym zarazem językiem, pozbawionym wszelkich wulgaryzmów i dosłowności. Powoduje to, że cały e-book jest niezwykle pomocnym i życzliwym przewodnikiem dla par pragnących urozmaicić i ożywić swoje życie erotyczne.

Idealny prezent
Wspaniały prezent, zarówno dla świeżo zakochanych jak i dla małżeństw o dłuższym stażu. Prezentem z klasą, który zapewni wszystkim mnóstwo radości i zmysłowych chwil, o których długo nie zapomną.

Najlepiej jeśli dasz tą książkę do przeczytania swojej drugiej połówce. Możecie nawet razem ją czytać i wprowadzać od razu w życie to, co wydaje się Wam fajne.
Od autorów:

„Ten poradnik nie obiecuje cudów oraz nie wymaga dużych i ciągłych nakładów finansowych.

On tylko — i aż — daje Wam konkretne i sprawdzone sposoby. Sposoby na to, by relacja między Wami była radosna i świeża, byście umieli oderwać się całkowicie od dnia codziennego — nawet przy niesprzyjających warunkach, by momenty intymne dawały nie tylko seksualną przyjemność, ale również satysfakcję ze związku.

Każdy związek to sinusoida — zalicza wyże i niże. Każde z Was ma ponadto swój własny biorytm, który warunkuje w sporej mierze to, na co macie ochotę. Dlatego właśnie ważne jest, by do każdego przeżywanego akurat etapu dobrać właściwą, dającą satysfakcję obu stronom zabawę. Jeśli cenicie erotykę w związku, dbacie o siebie nawzajem, jesteście otwarci i macie czyste intencje — skorzystanie z zawartych tu zabaw powinno dać Wam mnóstwo radości, przyjemności i poczucia satysfakcji.”

Nina i Krzysztof Wiśniewscy

Działaj teraz
Nie czekaj ani chwili. Kliknij kup, aby już za kilka minut móc dokładnie poznać (a wieczorem przećwiczyć) te wszystkie ekscytujące zabawy dla par. Działaj teraz i daj sobie nową szansę na lepsze i bardziej satysfakcjonujące życie intymne.

Tagi:autor, biznes, czas, dlatego, e-książki, erotyczne, erotyka, event, jak, język, muzyka, myśl, nauka, nie, poker, prawo, seks

* Kup e-Book - 69 gorących zabaw dla par

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

czwartek, 28 sierpnia 2008

ebook - PASIERBICA SENATORA


Autor: Emilie Richards
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 283

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323803722

Opis:
Roseanna Jensen, pasierbica wszechwładnego senatora Haydena Barnarda, ubiegającego się o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych, uciekła z domu ojczyma w wieku szesnastu lat. Nikt nie wiedział, dlaczego to zrobiła. Minęło sześć lat i Roseanna, teraz jako Anna Fitzgerald, wdowa i matka czteroletniego chłopca, pracuje na stanowisku zastępcy dyrektora schroniska dla nieletnich uciekinierów.

Kiedy kobieta zauważyła, że zakochał się w niej młody prokurator Grady Clayton, robiący oszałamiającą karierę polityczną, postanowiła opowiedzieć mu drastyczne szczegóły ze swego życia, bo chciała go zrazić do siebie... W miarę jak mówiła, powracały obrazy z przeszłości: ponury dworzec autobusowy, potępiające, pełne odrazy ludzkie spojrzenia, zaczepki alfonsów. I wreszcie ten, który wysłał ją na ulicę... I co na to zakochany pan prokurator? Czy polityk może się związać z byłą prostytutką?Czy miłość może przezwyciężyć wszelkie różnice?* Kup eBook - PASIERBICA SENATORA

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebooki - OD PIERWSZEGO WEJRZENIA


Autor: Nora Roberts
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 253

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323827257

Opis:
Bohaterka powieści przekonuje się, że w życiu najważniejsze jest spełnianie marzeń Shane rezygnuje z posady nauczycielki i wraca w rodzinne strony, by przejąć majątek zostawiony jej przez babkę. W odziedziczonym starym domu zamierza urządzić małe muzeum oraz sklepik z antykami. W tym ambitnym przedsięwzięciu pomaga jej przystojny sąsiad, Vance, który zakupił zrujnowaną posesję nieopodal i którego Shane bierze za stolarza.

Vance, w istocie właściciel wielkiej firmy, utwierdza ją w tym przekonaniu. Gdy prawda wychodzi na jaw, Shane czuje się oszukana. Po raz drugi mężczyzna, w którym się zakochała, okazał się kimś zupełnie innym. Czy Shane wybaczy mu to kłamstwo i da Vancowi drugą szansę?* Kup eBook - OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

e-book - NOCE NAD FLORYDĄ


Autor: Heather Graham
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 253

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323827265

Opis:
Niespodziewane uczucie i wielka miłość może nas znaleźć nawet na największym odludziu. Wendy mieszka samotnie na florydzkich bagnach, z dala od ludzi i cywilizacji. Pewnego wieczoru znajduje na moczarach nieprzytomnego mężczyznę i zabiera go do domu. Po odzyskaniu przytomności nieznajomy wyznaje, że jest agentem ściganym przez gang narkotykowy.

O tym gangu głośno jest we wszystkich mediach. Wendy zaczyna zdawać sobie sprawę z ogromu niebezpieczeństwa, na jakie się naraża, zatrzymując Brada pod swym dachem. Tymczasem gangsterzy wpadają na jego trop. Do spokojnego życia kobiety wkracza nie tylko niebezpieczeństwo, ale zaczyna również kiełkować uczucie, jakiego Wendy nigdy nie znała.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu,na ekranie monitora.

Tagi:dla wszystkich, e-książki, floryda, harlequin, heather graham, kobiety, miłość, nad, nie, noce, o nas, pdf, powieści, romans

* Kup eBook - NOCE NAD FLORYDĄ


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - NARZECZONA Z MIASTA


Autor: Diana Palmer
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 220

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323820015

Opis:
Co może wyniknąć ze spotkania kobiety z przeszłością i mężczyzny po przejściach? Harden Tremayne z Teksasu jest z natury samotnikiem. Przypadek sprawia, że podczas pobytu w Chicago poznaje w dramatycznych okolicznościach Mirandę, dziewczynę boleśnie doświadczoną przez los. Pomaga jej, lecz mimo że Miranda bardzo mu się podoba, Harden nie dopuszcza do głosu swego serca.

Harden zadawnioną nienawiść do matki przeniósł na wszystkie kobiety i nie jest w stanie stworzyć trwałego związku. Poza tym Miranda mieszka w metropolii i nie podoła trudom wiejskiego życia. By udowodnić sobie, że ma rację, Harden zaprasza Mirandę do Teksasu...* Kup eBook - NARZECZONA Z MIASTA

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - MÓJ ANIOŁ STRÓŻ


Autor: Sharon Sala

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 252

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323819831

Opis:
Sara szukała Hawka. Tylko on, dawny partner jej brata, mógłby uratować ją od śmierci. Problem polegał na tym, że Hawk nie chciał, by go znaleziono. Okres, w którym pracował jako tajny agent dla amerykańskiego rządu, uważał za zamknięty. Niemniej, kiedy Sara pojawiła się ledwo żywa w jego górskiej chacie, nie odmówił jej ochrony.

Jednak pojawienie się pięknej kobiety powoduje w nim przywołanie gorzkich wspomnień – o innej kobiecie, wielkiej miłości, tragicznej w skutkach zdradzie. Hawk obawiał się, że historia się powtórzy, toteż postanowił jak najszybciej pomóc Sarze i pozbyć się jej ze swego domu. Ale w życiu nie zawsze wszystko idzie według planu...* Kup eBook - MÓJ ANIOŁ STRÓŻ


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - MIŁOŚĆ WARTA MILIONY


Autor: Diana Palmer
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 152

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323820031

Opis:
Pieniądze szczęścia nie dają. Zwłaszcza jeśli nimi chce się zastąpić prawdziwe uczucia. Urodzona w rodzinie milionerów Fay York dostała od życia wszystko – oprócz miłości. Szukając jej, zawędrowała pewnej nocy do podejrzanego baru w południowym Teksasie.

Dla samotnej kobiety taka wyprawa mogłaby się skończyć katastrofą. Na szczęście od kłopotów uchronił ją nieznajomy mężczyzna. Donavan Langley nie tylko wyciągnął ją z opresji, lecz także uświadomił jej, że jeśli tylko zechce, może zmienić swoje życie. Czy Fay w końcu zazna prawdziwej miłości?

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze.Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu,na ekranie monitora.

Tagi:diana palmer, e-książki, harlequin, kobiety, miliony, miłość, nie, pdf, powieści, romans, warta, życie
Możesz absolutnie bez żadnego ryzyka kupić wybrany produkt z naszej oferty. Chcemy przekonać Cię, że cyfrowe publikacje to przyszłość. Jesteśmy pewni, że ta forma publikacji przypadnie Ci do gustu, dlatego też dajemy 100% gwarancję. Dzięki temu możesz mieć pewność, że albo będziesz zadowolony z naszych produktów... albo zwrócimy Ci pieniądze.


* Kup eBook - MIŁOŚĆ WARTA MILIONY

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - MEKSYKAŃSKI ŚLUB


Autor: Diana Palmer
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 220

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323819998

Opis:
Czasami warto być cierpliwym w miłości. Penelopa Matthews od lat kocha się w mężczyźnie, który pojawił się na ranczu jej ojca dosłownie znikąd. Ponieważ okazał się wybawieniem dla pogrążonej w długach rodziny, Penelopa roztoczyła nad nim opiekę, pilnując, by sam nie popadł w tarapaty, bo C.C. jest niespokojnym duchem.

Pewnej nocy Penelopa odnajduje go w barze po meksykańskiej stronie granicy. Zamroczony tequilą C.C. zmusza ją do ślubu w czynnej całą noc kaplicy, lecz następnego dnia niewiele z tego pamięta. Czy takie małżeństwo ma szanse na bycie udanym?

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:diana palmer, e-książki, harlequin, meksykanski, nie, pdf, powieści, romans, ślub

* Kup eBook - MEKSYKAŃSKI ŚLUB

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - MASKARADA


Autor: Penny Jordan
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 220

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323823057

Opis:
Podobno dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki.. Zwłaszcza, jeśli za pierwszym razem skutkiem było złamane serce. Christy nie potrafi związać się z żadnym mężczyzną, odkąd Dominik Savage brutalnie odrzucił jej dziewczęcą miłość. W wieku siedemnastu lat przysięgła sobie, że nigdy więcej nie pozwoli tak się skrzywdzić.

Po latach Dominik niespodziewanie powrócił do rodzinnego miasteczka. Ku zaskoczeniu Christy, mężczyzna bardzo się zmienił. Tym razem jawnie okazywał jej zainteresowanie i wyraźnie dawał do zrozumienia, że nie podda się bez walki. Tylko jak mu zaufać, jak drugi raz położyć na szali swoje serce?* Kup eBook - MASKARADA


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook- ŁAGODNA PERSWAZJA


Autor: Sharon Sala
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 252

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323816107

Opis:
Praca w policji może być niebezpieczna nie tylko dla samego policjanta, ale również dla jego rodziny. Cole był detektywem i w pracy nieustannie ocierał się o śmierć, toteż wyrzekł się małżeństwa. Ale gdy w życie Cole'a wkroczyła Debbie, jego determinacja, by żyć samotnie, zaczęła słabnąć.

Wkrótce jednak obawy Cole'a się potwierdziły- Debbie została wciągnięta w wir prowadzonego przez niego śledztwa i sama znalazła się w niebezpieczeństwie. Mimo to nadal go przekonywała, że praca w policji nie musi oznaczać rezygnacji ze stałego związku. Cole jednak ciągle tkwił w rozterce i Debbie w końcu się zniecierpliwiła. Czy Cole zdąży podjąć właściwą decyzję, zanim starci szansę na wielka miłość?* Kup eBook - ŁAGODNA PERSWAZJA

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - LEKCJA DOJRZAŁEJ MIŁOŚCI


Autor: Diana Palmer
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 220

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323819904

Opis:
Matka Abby oraz ojciec Calhouna i Justina zginęli w wypadku samochodowym na kilka dni przed swym ślubem. Kilkunastoletnia Abby została podopieczną obu znacznie od niej starszych przyszywanych braci, ponieważ nie zgłosił się po nią nikt z rodziny. Starszy z braci, Calhoun, tak bardzo przejął się rolą opiekuna, że nie zauważył, iż po pięciu latach Abby z podlotka zmieniła się w kobietę.

Calhoun sprawował nad nią tak ścisłą kontrolę, jakby była dzieckiem, i niechętnym okiem patrzył na wszystkich jej adoratorów. Abby miała dość jego zaborczej kurateli i po kolejnej nieprzyjemnej awanturze postanowiła opuścić gościnny dom braci. Ale czy zaborcza miłość Calhouna to tylko i wyłącznie braterską troską?

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i sprzecznych emocji historie mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:diana palmer, dla wszystkich, dojrzalej, dom, e-książki, harlequin, lekcja, milosci, miłość, nie, ojciec i ojciec, pdf, powieści, romans

* Kup eBook - LEKCJA DOJRZAŁEJ MIŁOŚCI

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

środa, 27 sierpnia 2008

ebook - KOBIETA Z PRZESZŁOŚCIĄ


Autor: Penny Jordan

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 220

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323823049

Opis:
Nie wszystkie rodzinne spotkania musza być śmiertelnie nudne. Susannah w fatalnym nastroju wybiera się na przyjęcie do przyjaciół rodziców. Nie spodziewa się, że na nudnym bankiecie nawiąże bliską znajomość z bardzo intrygującym mężczyzną, jak się później okaże – swoim nowym szefem.

Romans z szefem może nie jest najlepszym pomysłem, ale co innego spędza Susannah sen z powiek. Od początku na ich wzajemnych stosunkach ciążą pewne wydarzenia z jej przeszłości, o których nowy przełożony zdaje się być świetnie poinformowany...

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:e-książki, harlequin, jak, kobieta, nie, pdf, penny jordan, powieści, przeszloscia, romans

* Kup eBook - KOBIETA Z PRZESZŁOŚCIĄ

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - FRANCUSKIE WAKACJE


Autor: Penny Jordan
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 220

Wydawca: Harlequin

ISBN: 832382309X

Opis:
Zemsta może być słodka. Czasem jednak obraca się przeciwko mszczącemu. Jako nastolatka Jenna zadurzyła się w starszym bracie przyjaciółki, Simonie. Ponieważ Simon kompletnie nie zwracał na nią uwagi, jej pensjonarska fascynacja przerodziła się w niechęć, a później w nienawiść.
Kiedy po latach, siostra Simona prosi ja o pomoc w ograniczeniu braterskiej kontroli nad jej życiem, Jenna widzi w tym swoją szansę na zemstę. Zapomina jednak, że z miłością się nie igra..* Kup eBook - FRANCUSKIE WAKACJE

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - DUMA I PIENIĄDZE


Autor: Diana Palmer

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 220

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323820058

Opis:
Czasami najgorsze wydarzenia w życiu mogą prowadzić do szczęśliwego rozwiązania. Dwudziestoczteroletnia Coreen po śmierci męża, z którym spędziła najgorsze dwa lata swego życia, ulega poważnemu wypadkowi. Trafia na ranczo Reganów. Właścicielem rancza jest starszy od niej o szesnaście lat Ted.

Nie są dla siebie zupełnie obcymi ludźmi, ponieważ Ted przed laty odrzucił jej miłość i pozwolił, by wyszła za mężczyznę, którego nie kochała. Teraz Coreen jest wdową, ale Ted nadal nie chce słyszeć o związku z tak młodą kobietą. Czy dziewczyna zdoła przekonać upartego milionera, że mimo różnicy wieku mogą żyć długo i szczęśliwie?

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i sprzecznych emocji historie mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:diana palmer, duma, dziewczyna, e-książki, harlequin, miłość, nie, pdf, pieniadze, powieści, romans

* Kup eBook - DUMA I PIENIĄDZE

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - DOSKONAŁY PLAN


Autor: Penny Jordan

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 318

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323811660

Opis:
Dalsze dzieje zamożnej i szacownej rodziny Crightonów, która szczyciła się swoimi starymi angielskimi tradycjami i zasadami moralnymi, ciesząc się od pokoleń powszechnym szacunkiem. Od pewnego czasu na nieskazitelnym wizerunku pojawiają się jednak rysy...

Doskonały plan

Dwie siostry bliźniaczki, Bobbie i Samantha, odkryły, że ich matka pół wieku temu została przez Crightonów bardzo skrzywdzona, i postanowiły zemścić się, publicznie kompromitując członków tego szacownego rodu. Bobbie przyjeżdża w tym celu do Anglii, ale precyzyjnie obmyślony plan zemsty natrafia na nieoczekiwaną przeszkodę...

Doskonały partner

Saul Crighton jest ucieleśnieniem kobiecych marzeń – przystojny i pełen osobistego uroku, oddany ojciec trojga dzieci, które sam wychowuje, w powszechnej opinii jest wspaniałym materiałem na męża. Z tym przekonaniem nie zgadza się tylko Tullah Richards – póki nie pozna swojego nowego szefa... Saula Crightona. Okazuje się, że uprzedzenia można zamienić na sympatię… A może cos więcej...

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i sprzecznych emocji historie mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi: dzieci, dla dzieci, doskonaly, e-książki, harlequin, nie, ojciec i ojciec, pdf, penny jordan, plan, powieści, richards, romans, uprzedzenia

* Kup eBook - DOSKONAŁY PLAN

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - DOSKONAŁY OJCIEC


Autor: Penny Jordan
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 317

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323816085

Opis:
Doskonały ojciec

Rywalizacja między siostrami czasami może być mobilizująca, ale czasami może prowadzić do wielkich kłopotów. Samantha zawsze myślała, że wyjdzie za mąż przed swoją siostrą bliźniaczką i pierwsza urodzi dziecko. Los zdecydował inaczej. Dziecko staje się jej marzeniem i obsesją.
Pragnąc zdobyć mężczyznę, który byłby idealnym ojcem, Sam wybiera się do siostry do Anglii i zaczyna realizować swój precyzyjny plan. Znajduje kandydata, który zdaje się spełniać wszystkie jej wymagania. Jednak los płata jej figla i pewnego dnia plan Sam wali się w gruzy, a ona stwierdza, że szczęście jest znacznie bliżej, niż myślała...

Doskonała noc

Miłość może nas spotkać w najmniej oczekiwanych miejscach i wtedy, kiedy się tego się tego zupełnie nie spodziewamy. Katie Crighton jest młodą, niezależną, wykształconą kobietą, której jednak brak doświadczenia w miłości. Kiedy życie zmusza ją do powrotu do rodzinnego miasta, w dramatycznych okolicznościach poznaje Seba.

Ten wykształcony i niezależny mężczyzna jest znacznie od niej starszy i zmęczony swoim dotychczasowym życiem. Od pierwszej chwili czują do siebie niechęć, lecz znajomi i rodzina widzą w nich parę. Katie i Seb usiłują zdementować krążące o nich pogłoski..

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i sprzecznych emocji historie mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:doskonaly, dziecko, e-książki, harlequin, miłość, nie, o nas, ojciec i ojciec, pdf, penny jordan, powieści, rodzina, romans, życie

* Kup eBook - DOSKONAŁY OJCIEC

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

eBook - DOSKONAŁY GRZESZNIK


Autor: Penny Jordan

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 253

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323811822

Opis:
Nawet w najlepszej rodzinie może się trafić czarna owca. Rodzina Crightonów szczyciła się swoimi starymi angielskimi tradycjami i zasadami moralnymi, ciesząc się od kilku pokoleń powszechnym szacunkiem. Jedynie Max, zdolny i ambitny prawnik, miał złą reputację. Nie był kochającym mężem ani dobrym ojcem.

Kiedy odchodzi od niego jego zona, Maddy, Max przechodzi niezwykłą metamorfozę. Przeżywa głęboki, moralny wstrząs. Staje się czuły i wrażliwy.. Czy uda mu się rozpocząć nowe życie i naprawić błędy?

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i sprzecznych emocji historie mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:czarna owca, doskonaly, doskonały grzesznik, e-książki, grzesznik, harlequin, nie, pdf, penny jordan, powieści, rodzina, romans, życie

* Kup eBook - DOSKONAŁY GRZESZNIK


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - DOSKONAŁA RODZINA


Autor: Penny Jordan
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 381

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323811407

Opis:
Kolejna część historii bogatej rodziny. Losy bohaterów uwikłanych w wielkie namiętności i skandale. Crightonowie są piękni, dumni, silni i bogaci. Wydaje się, że świat należy do nich. Jednak prawda o tej rodzinie jest bardziej skomplikowana... Trzy pokolenia Crightonów spotykają się na wielkim rodzinnym zjeździe, aby uczcić pięćdziesiąte urodziny dwóch mężczyzn z ich rodu – bliźniaków Davida i Jona.

Na spotkaniu odżywają dawne animozje, wychodzą na jaw skrywane urazy... Jak doszło do konfliktu w tej angielskiej rodzinie z tradycjami? Co naprawdę było źródłem wzajemnych niechęci i sporów? Dlaczego członkowie tego szacownego rodu nie są w stanie się pogodzić, a czas nie leczy ran?

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:czas, dlaczego, doskonala, e-książki, harlequin, jak, nie, pdf, penny jordan, powieści, rodzina, romans

* Kup eBook - DOSKONAŁA RODZINA


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - DOSKONAŁA PARA?


Autor: Penny Jordan

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 314

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323811741

Opis:
Dwuczęściowa opowieść pełna skandali i niespodziewanych zwrotów akcji. Rodzina Crightonów szczyciła się swoimi starymi angielskimi tradycjami i zasadami moralnymi, ciesząc się od pokoleń powszechnym szacunkiem. Od pewnego czasu na nieskazitelnym wizerunku pojawiają się jednak rysy...

Doskonała para? Guy Cook był od lat zaprzyjaźniony z tą rodziną, a Chrissie wstydziła się złej opinii, jaką miał u Crightonów jej zmarły wujek. Guy i Chrissie znali się dopiero dwadzieścia cztery godziny, a już mówili o ślubie. Miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Niestety ich dobry los nagle zmienił się na zły...

Doskonały kochanek.Louise Crighton bardzo przeżyła nieodwzajemnioną młodzieńczą miłość do Saula i była pewna, że już nigdy w nikim się nie zakocha. Tymczasem gdy poznała na studiach w Oksfordzie wykładowcę prawa, przystojnego Garetha, ze zdziwieniem odkryła, że robi na niej większe wrażenie niż jej ukochany Saul..

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:doskonala, e-książki, harlequin, jak, miłość, nie, para, pdf, penny jordan, powieści, prawa, rodzina, romans
* Kup eBook - DOSKONAŁA PARA?

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - DAMA Z KALIFORNII


Autor: Sharon Sala

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 252

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323816093

Opis:
Bohaterka tej opowieści traci wszystko, ale jej odwaga pozwala odmienić zły los. Kiedy jej marzenia o ślubie rozleciały się jak domek z kart, kiedy jej przyszłość legła w gruzach, Lily uciekła z wytwornego świata, w którym dotychczas żyła, i podjęła sezonową pracę w Oklahomie. Miała nadzieję, że bezkresne krajobrazy tego surowego stanu pomogą jej ukoić ból.

Od początku wzbudza zainteresowanie swymi manierami i 0obyciem. Właściciel rancza był bystrym obserwatorem i już pierwszego dnia zorientował się, że jego nowa kucharka coś ukrywa. Ponieważ jednak znakomicie gotowała, Case zrezygnował z dociekania prawdy. Jednak myśl, że Lily wkrótce opuści ranczo, wywoływała w nim niewytłumaczalny smutek. Czy odkrycie prawdy o przeszłości pięknej pracownicy zmieni życie obojga?

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:dama, e-książki, harlequin, jak, kalifornii, myśl, nie, opowieści, pdf, powieści, romans, sharon sala, życie

* Kup eBook - DAMA Z KALIFORNII

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - BIAŁA SUKNIA


Autor: Diana Palmer

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 220

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323819912

Opis:
Czy zemsta zawsze jest słodka dla mszczącego się? Historia głównej bohaterki tej opowieści pokazuje, że może być ona nawet słodsza dla tego, na którym się mszczą. Dom Jacobsów, których przodkowie byli założycielami Jacobsville w Teksasie, zostaje wystawiony na licytację. Shelby, córka zmarłego właściciela domu, zaczyna pracę sekretarki w miejscowej kancelarii.

Justin Ballenger, zgorzkniały ranczer, którego odrzuciła sześć lat wcześniej, kiedy był bez grosza, proponuje jej dach nad głową i małżeństwo. Przez lata żył myślą o zemście, a teraz przychodzi jej z pomocą. Shelby zastanawia się, czy Justin chce ją poniżyć, czy może wciąż ją kocha ?Musi również zastanowić się, czy sama nie zaczyna ulegać jego urokowi.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:biala, diana palmer, dom, e-książki, harlequin, historia, nie, opowieści, pdf, powieści, romans, suknia, zemsta

* Kup eBook - BIAŁA SUKNIA

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - APETYT NA MĘŻCZYZNĘ


Autor: Diana Palmer

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 220

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323820023

Opis:
Czy obsesyjna miłość może skończyć się happy endem?Anna jest beznadziejnie zakochana w starszym od niej o piętnaście lat Evanie. Uwodzi go i śledzi każdy jego krok. Evan jednoznacznie daje jej do zrozumienia, że sobie tego nie życzy. W głębi serca kocha Annę, lecz nie ma odwagi się do niej zbliżyć.

Mężczyzna nie chce się wiązać z młodziutką Anną, gdyż uważa, że jest dla Anny za stary. Poza tym, wciąż leczy rany po niefortunnym romansie z inną dziewczyną, po którym pozostał mu głęboki uraz i od tej pory zadaje się tylko z dojrzałymi partnerkami. Czy będzie w stanie zaryzykować i da Annie szanse?

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:anna, apetyt, diana palmer, dziewczyna, e-książki, harlequin, mezczyzne, miłość, nie, pdf, powieści, romans, stary

* Kup eBook - APETYT NA MĘŻCZYZNĘ

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - ANIOŁKI EMMETTA


Autor: Diana Palmer

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 220

Wydawca: Harlequin

ISBN: 832382004X

Opis:
Czasami niechęć i uprzedzenie może się przerodzić w piękny romans. Pewnego dnia w biurze, w którym pracuje młodziutka, z pozoru mało atrakcyjna Melody Cartman, zjawia się Emmett Deverell. Żona Emmetta porzuciła go niegdyś dla brata Melody, i odtąd Emmett samotnie wychowuje trójkę dzieci. Los sprawia, że pomimo zadawnionej urazy musi skorzystać z pomocy siostry swego rywala.

Wspólne chwile w biurze powoli zaczynają stawać się czymś więcej niż zawodowymi układami. Obecności przystojnego mężczyzny w niewinnej dziewczynie zaczyna budzić nieposkromioną kobiecość. Emmett staje wobec poważnego wyzwania...

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi: dzieci, aniołki, diana palmer, dla dzieci, e-książki, emmetta, harlequin, nie, pdf, powieści, romans

* Kup eBook - ANIOŁKI EMMETTA

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - ZAKOCHANY CYNIK


Autor: DORIE GRAHAM
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 248

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323810931

Opis:
Prawdziwa miłość i potrafi zweryfikować całkowicie odmienić życie i zweryfikować wszelkie poglądy. Noah nigdy nie stronił od kobiet. Cenił udany seks, jednak nie wierzył w miłość i trwały związek. Wolał niezobowiązujące romanse i krótkotrwałe przygody. Zgodził się na spędzenie nocy z Sabriną w ramach przyjacielskiej przysługi – dziewczyna chciała, by wprowadził ją w świat erotyki, a on nie miał nic przeciwko temu.

Sabrina okazała się wyjątkowo pojętną uczennicą. Noah ze zdumieniem odkrył, że nie może o niej zapomnieć, a także stał się o nią zazdrosny. Ruszył śladem Sabriny na Florydę, gdzie młoda adeptka postanowiła kontynuować naukę. Za wszelka cenę chce pozostać jej jedynym nauczycieleim..

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:cynik, dorie graham, dziewczyna, e-książki, harlequin, miłość, nie, pdf, powieści, romans, seks, stal, zakochany, zakochany cynik, życie

* Kup eBook - ZAKOCHANY CYNIK

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - W POGONI ZA SZCZĘŚCIEM


Autor: KAREN ANDERS

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 249

Wydawca: Harlequin

ISBN: 832381824X

Opis:
Historia o tym, jak z najgorszej opresji może wyniknąć coś dobrego i niespodziewanego. Maxie jest przerażona. Jest uczciwą pracownicą banku, a to właśnie ją oskarża się o udział w nielegalnym przelewie miliona dolarów. Nie potrafi udowodnić, że tego nie zrobiła, więc ucieka.

Bohaterka dociera do Nowego Meksyku i tam zatrudnia się jako kelnerka w barze. Nie wie, że jej śladem wyrusza Austin, zaprzysięgły łowca nagród. Wkrótce tych dwoje się spotka. Austin nawet się nie spodziewa, jak łatwo ulec urokowi pięknej kobiety. Dla obu oznacza to kłopoty...

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:anders, e-książki, harlequin, historia, jak, karen anders, kobiety, nie, pdf, pogoni, powieści, romans, szczesciem

* Kup eBook - W POGONI ZA SZCZĘŚCIEM

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - TAK MIAŁO BYĆ


Autor: ALISON KENT

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 247

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323811008

Opis:
Wakacje to najbardziej wyczekana pora roku. Tropikalna wyspa z bujną przyrodą, cudownie ciepłym morzem i rozległymi plażami... Czy to nie wymarzone miejsce na wspaniałe wakacje? Sydney Ford, dyrektorka firmy Doskonała Dziewczyna, miała wątpliwości, czy powinna wziąć udział w tej eskapadzie, kiedy okazało się, że w gronie uczestników znajduje się Ray Coffey, z którym osiem lat temu spędziła jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną, pełną pasji i czułości noc.

Nigdy nie potrafiła o nim zapomnieć. Czekała tylko na okazje, kiedy będą mogli powtórzyć tamte piękna chwile. Wspomnienia zawsze były żywe, teraz jednak zadała sobie pytanie, co Ray by powiedział na wakacyjny romans?

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi: tak miało być, alison kent, byc, dziewczyna, e-książki, ford, harlequin, mialo, nie, pdf, powieści, romans, tak, wakacje, wspomnienia

* Kup eBook - TAK MIAŁO BYĆ

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - SKANDALISTKA TONI


Autor: SUSAN KEARNEY

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 248

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323818002

Opis:

Na pierwszy rzut oka bracia Mastersonowie niczym się nie różnili te same rysy twarzy, identyczne wysportowane sylwetki. Jednak podobieństwo kończyło się na wyglądzie bliźniaków. Zane, znany z licznych romansów, wiódł beztroski żywot złotego młodzieńca; Grey, jako redaktor naczelny i wydawca popularnej gazety, poważnie podchodził do obowiązków. Pewnego dnia zamienili się rolami... Toni zastawia sidła na Greya nie dlatego, że szczególnie się nim interesuje. Znajomość z nim, której zamierza nadać posmak skandalu, ma ułatwić jej zerwanie zaręczyn za znanym politykiem. Nie wie, że to Zane, a nie Grey jest obiektem jej zabiegów.

Tagi:dlatego, e-książki, harlequin, nie, pdf, romans, skandalistka, skandalistka toni, susan kearney, toni
* Kup eBook - SKANDALISTKA TONI

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - SEKRETNY KOCHANEK


Autor: KRISTIN HARDY

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 248

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323810826

Opis:
Opowieść o spełnionych marzeniach, które nie zawsze niosą za sobą to, czego się spodziewaliśmy. Ryan wreszcie mogła zrealizować marzenie, a mianowicie pisać powieści, i to nie tylko do szuflady. Uzyskała kontrakt na napisanie aż ośmiu romansów. Wszystko układałoby się wspaniale, gdyby nie to, że jej doświadczenie erotyczne było znikome.

Bohaterka decyduje się na śmiały eksperyment – umawia się z mężczyzną do wynajęcia. Nie zdaje sobie sprawy, że to spotkanie odmieni całe jej życie i pokaże, że ma każdy szanse na romantyczną przygodę rodem z najlepszego romansu.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:e-książki, erotyczne, harlequin, kochanek, kristin hardy, nie, pdf, powieści, romans, sekretny, sekretny kochanek , życie

* Kup eBook - SEKRETNY KOCHANEK

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - RYZYKOWNY ZWIĄZEK


Autor: JULIE ELIZABETH LETO
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 248

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323810605

Opis:
Hisoria kobiety, która potrafiła z trudnej sytuacji życiowej uczynić punkt zwrotny w swoim życiu. Jillian zawsze była ambitna, a po rozwodzie postanowiła zająć się na serio własną karierą. Podjęła się trudnego zadania, aby udowodnić, że potrafi pokierować agencją detektywistyczną. Była gotowa stawić czoło wszelkim przeciwnościom.

Zagrożenie nadchodzi z zupełnie niespodziewanej strony. Tajny agenta Cade pomieszał Jilian szyki, ale wcale nie dlatego, że śledził tego samego przestępcę. Okazał się niebezpieczny jako mężczyzna, dla którego łatwo stracić głowę. A na to pani detektyw nie była gotowa.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu.

Tagi:detektyw, dlatego, e-książki, harlequin, julie elizabeth leto, kobiety, nie, pani, pdf, powieści, romans, ryzykowny, ryzykowny związek, zwiazek

* Kup eBook - RYZYKOWNY ZWIĄZEK

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - PRZYGODA NA KARAIBACH


Autor: REBECCA YORK
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 249

Wydawca: Harlequin

ISBN: 832381841X

Opis:
Romatyczna historia osadzona w egzotycznej scenerii. Maddy i Jack musieli użyć podstępu, żeby dostać się na karaibską wyspę, należącą do obsesyjnie podejrzliwego potentata Reynarda. Nikt nie mógł się dowiedzieć, że szukają uprowadzonej córki właściciela znanego koncernu. Z ich rozeznania wynikało, że młoda dziewczyna jest przetrzymywana właśnie na wyspie.

Udając parę, Jack i Maddy wcielili się w rolę kochanków z takim zapamiętaniem, że niemal zapomnieli o swej misji. Nieoczekiwany rozwój wydarzeń szybko przywrócił ich do rzeczywistości i wciągnął w wir niebezpiecznych przygód.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:dziewczyna, e-książki, harlequin, historia, karaibach, nie, pdf, powieści, przygoda, przygoda na karaibach, rebecca york, romans

* Kup eBook - PRZYGODA NA KARAIBACH

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - PRAWDZIWIE I SZALEŃCZO


Autor: VICKI LEWIS THOMPSON
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 249

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323811342

Opis:
Spotkania po latach mogą przynieść wiele niespodzianek i przypomnieć o dawnych uczuciach. Erica była zdziwiona i zaskoczona, kiedy na progu swego mieszkania ujrzała Dustina. Po raz ostatni spotkali się, gdy byli nastolatkami. Erica, która liczyła na to, że w ramionach najprzystojniejszego chłopaka w klasie przeżyje szalone uniesienia, bardzo się wtedy rozczarowała. Ich pierwsze wspólne miłosne doświadczenie było zarazem ostatnim.

Dziesięć lat zmieniło każdego z nich. Erica wydawała poczytny tygodnik dla samotnych, a Dustin, syn naftowego barona, kierował rodzinną firmą. Teraz okazało się, że ma dla Eriki bardzo ciekawą propozycję, która na nowo złączy ich losy.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:e-książki, harlequin, nie, pdf, powieści, prawdziwie, romans, szalenczo, tygodnik, vicki lewis thompson

* Kup eBook - PRAWDZIWIE I SZALEŃCZO


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook -PODWÓJNA ROZKOSZ


Autor: JULIE ELIZABETH LETO
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 248

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323811334

Opis:
Na pierwszy rzut oka bracia Mastersonowie niczym się nie różnili - te same rysy twarzy, identyczne wysportowane sylwetki. Jednak podobieństwo kończyło się na wyglądzie bliźniaków. Zane, znany z licznych romansów, wiódł beztroski żywot złotego młodzieńca a Grey, jako redaktor naczelny i wydawca popularnej gazety, poważnie podchodził do obowiązków.

Pewnego dnia bracia zamieniają się rolami. Kiedy Reina, pewna siebie i seksowna projektantka i właścicielka galerii erotycznej ma problemy z włamaniami i kradzieżami jej dzieł, zwraca się o pomoc do swego przyjaciela- Zane’a. Czeka ją jednak niemała niespodzianka, kiedy odkrywa, ze Zane, a w zasadzie Grey, nie jest już tym, kogo tak dobrze znała

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu.

Tagi:e-książki, harlequin, julie elizabeth leto, nie, pdf, podwojna, podwójna rozkosz, powieści, romans, rozkosz

* Kup eBook - PODWÓJNA ROZKOSZ

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - PODRÓŻ DO SZCZĘŚCIA


Autor: JANELLE DENISON
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 248

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323819211

Opis:
Praca detektywa może być i ekscytująca i niebezpieczna. Wie o tym Joelle- pracownica jednej z agencji detektywistycznych . Jak dotąd nie potrafiła zaimponować nikomuswoim sprytem i zdolnościami. A wręcz przeciwnie- zawiodła dwukrotnie.

Jednak jej drugi błąd okazał się szansą na odmianę jej samotnego losu. Aresztowała Deana Coltera i okazało się to pomyłką zawodową, ale jednocześnie dzięki temu poznała interesującego mężczyznę. Oboje maja za sobą bolesną przeszłość, ale dzięki sobie moga otworzyć się na świat niezwykłych miłosnych przeżyć.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:e-książki, harlequin, jak, janelle denison , nie, pdf, podroz, podróż do szczęścia, powieści, praca, romans, szczescia

* Kup eBook - PODRÓŻ DO SZCZĘŚCIA


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - PODRĘCZNIK UWODZENIA


Autor: CARA SUMMERS

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 248

Wydawca: Harlequin

ISBN: 832381094X

Opis:
Współczesna kobieta pragnie łączyć życie zawodowe z udanym życiem osobistym. Taka jest MacKenzie Lloyd, zwana Mac, która robi błyskotliwą karierę, a o wyniki jej badań zabiega wiele firm farmaceutycznych. To jej jednak nie wystarcza. Pragnie szczęśliwie wyjść za mąż i założyć rodzinę.

Jak przystało na kobietę nauki, do tego pomysłu postanawia wziąć się tak jak za rozwiązanie problemu naukowego: metodycznie. Za obiekt swojej analizy obiera brata swej koleżanki, która chętnie rezygnuje ze wspólnych z nim wakacji. Mac zamiast niej udaje się na wyspę. Lucas godzi się na eksperyment i ze zdumieniem odkrywa, że z pozoru nieciekawa intelektualistka ma ogromną erotyczną fantazję..

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu.

Tagi:cara summers, e-książki, harlequin, jak, mac, nie, pdf, podrecznik, powieści, romans, uwodzenia, życie

* Kup eBook - PODRĘCZNIK UWODZENIA


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - PENSJONAT "POD WODOSPADEM ROZKOSZY"


Autor: JEANIE LONDON
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 248

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323810591

Opis:

Samotna Maggie James jest terapeutką zajmująca się terapią małżeńską. Chcąc zdobyć nowe doświadczenia w zawodzie, postanawia osobiście sprawdzić, co takiego oferuje pensjonat "Pod Wodospadem Rozkoszy", że znudzone sobą pary znów pragnąć być razem.

Jedynym problemem jest brak partnera. Ale od czego ma się przyjaciół?. Wybór Maggie pada na zaufanego kolegę- Sama Mastersa. Gdyby Maggie mogła przewidzieć, co ją czeka...

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:e-książki, harlequin, jeanie london, nie, pdf, pensjonat, powieści, romans, rozkoszy, wodospadem

* Kup eBook - PENSJONAT "POD WODOSPADEM ROZKOSZY"

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

wtorek, 26 sierpnia 2008

ebook - NIC NIE JEST W PORZĄDKU


Autor: TORI CARRINGTON

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 248

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323810974
Opis:

Dulcy Ferris jest kobietą po trzydziestce. Według większości jej znajomych to najwyższa pora na ustatkowanie się i wyjście za mąż. Ale w jej życiu nigdy nic nie idzie zgodnie z planem. Pomimo wyznaczenia daty ślubu i dopracowaniu wszystkich szczegółów uroczystości weselnej, nic nie jest w porzadku

Z pewnością panna młoda nie powinna spędzić wieczoru panieńskiego w ramionach świeżo poznanego mężczyzny. Na pewno w przeddzień ślubu drużba pana młodego nie powinien kochać się z jego przyszłą żoną. Nie ulega wątpliwości, że wzajemne oszukiwanie się narzeczonych czy małżonków nie zasługuje na pochwałę. Zwłaszcza że kłamstwo ma krótkie nogi...

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.
Tagi:dla wszystkich, do pana, e-książki, harlequin, nic, nie, nigdy w zyciu, panna nikt, pdf, porzadku, powieści, romans, tori carrington


* Kup eBook - NIC NIE JEST W PORZĄDKU

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - MĘŻCZYZNA NA WEEKEND


Autor: JEANIE LONDON
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 248

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323810613

Opis:
Życie rzadko układa się jak w romantycznej powieści. Pisarka Lennon wolała, aby to bohaterki jej powieści przeżywały niezwykłe romanse, urzeczywistniały marzenia i fantazje. Dla siebie pragnęła czegoś zupełnie innego- życia z mężczyzną spokojnym, z którym mogłaby się zaprzyjaźnić.


Jednak los płata jej figla i stawia na jej drodze Josha, który mógłby być jednym z bohaterów jej powieści. Ten pełen fantazji i namiętności mężczyzna zakochuje się w Lennon bez pamięci i pragnie na dłużej pozostać w jej życiu. Pisarka jednak traktuje znajomość z Joshem jako krótką przygodę.

Czy upór i zaangażowanie zakochanego mężczyzny zweryfikuje poglądy Lennon na idealnego partnera? Śledząc losy bohaterki możemy się przekonać, że to życie pisze najlepsze scenariusze, a prawdziwej miłości nie można przewidzieć.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:e-książki, harlequin, jak, jeanie london, mezczyzna, nie, pdf, powieści, romans, w drodze, weekend, życie

* Kup eBook - MĘŻCZYZNA NA WEEKEND

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - GRZECZNA DZIEWCZYNKA I ZŁY CHŁOPAK


Autor: JO LEIGH
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 248

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323810702

Opis:
Samotność w wielkim mieście może być szczególnie dotkliwa dla samotnej, ale spragnionej ciepłego uczucia dziewczyny. Ale historia głównej bohaterki opowieści pokazuje, że miłość może nas spotkać w najmniej oczekiwanych miejscach.


Amelia była przekonana, że w Nowym Jorku uda jej się poznać interesującego mężczyznę. Jednak z powodu nieśmiałości większość wolnego czasu spędzała przed monitorem w kawiarence internetowej. Przepojone zmysłowością oczekiwania i marzenia zapisywała na stronie jednego z serwisów. Przypadek sprawił, że odczytał je Jay, który od dawna szukał takiej właśnie dziewczyny.

Tylko czy Amelii starczy odwagi by uczynić następny krok i spotkać się ze swoim wirtualnym przyjacielem? Miłość, która zaczęła się od paru słów na ekranie komputera, może stać się największa przygoda życia bohaterki.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:chlopak, dziewczynka, e-książki, grzeczna, harlequin, historia, jo leigh, miłość, nie, o nas, opowieści, pdf, powieści, romans

* Kup eBook - GRZECZNA DZIEWCZYNKA I ZŁY CHŁOPAK

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - CUDOWNE PRZEBUDZENIE


Autor: LORI WILDE
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 249

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323818339

Opis:
Nigdy nie jest za późno aby odmienić swoje życie. Wie o tym bohaterka „Cudownego przebudzenia”, dziennikarka Kay, która pewnego dnia postanawia dłużej nie pozwalać na to, by jej snobistyczni rodzice wtrącali się do jej życia. Jej związek z narzeczonym, który wciąż ja oszukiwał i zdradzał również pozostawia wiele do życzenia. Zapragnęła wyrwać się ze środowiska, w którym liczyły się pozory, a nie szczerość i otwartość.


Na jej drodze pojawia się nowy mężczyzna, który może stać się impulsem do zmian. Quinn przyjechał do Nowego Jorku z dalekiej Alaski, by w prasie zamieścić ogłoszenie matrymonialne w nadziei, że znajdzie chętną do zamieszkania z nim na dalekiej północy.

Marcy jest postawiona przed wyborem, który może całkowicie zmienić jej życie. Musi zdecydować, czy jest w stanie poświęcić swoje szalone miejskie życie na spokojny i bezstresowy żywot żony farmera.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:cudowne, e-książki, harlequin, nie, pdf, powieści, przebudzenie, romans, w drodze, wilde lori, życie

* Kup eBook - CUDOWNE PRZEBUDZENIE

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - BAW MNIE!


Autor: ALISON KENT

Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 247

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323810583

Opis:
Historia o tym, jak praca może łączyć przyjemne z pożytecznym. Marcy Webb jest redaktorką internetowej witryny „Doskonała dziewczyna”, w której proponuje swym czytelnikom gry erotyczne. Jest właściwą osoba na właściwym stanowisku, ponieważ sama wie, jak czerpać z życia przyjemność bez żadnych konsekwencji.


Najnowszą grę postanawia przetestować na grupie przyjaciół, zanim zaprezentuje ją w Internecie. Z wrodzonej przekory zaprasza do gry Lea Reddinga, przystojnego, lecz pozbawionego jej zdaniem fantazji prawnika. Kłopoty zaczynają się wtedy, gdy Marcy zaczyna odkrywać, że ich znajomość przestaje być tylko zabawą.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:alison kent, baw, dziewczyna, e-książki, erotyczne, harlequin, historia, jak, mnie, nie, pdf, powieści, praca, romans

* Kup eBook - BAW MNIE!

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - AMERYKAŃSKIE WAKACJE


Autor: DEBBI RAWLINS
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 249

Wydawca: Harlequin

ISBN: 8323819122

Opis:
Mike, najbliższy przyjaciel Roberta Scarpettiego, ma dług wdzięczności wobec jego rodziny. Umożliwili mu ukończenie studiów, po czym zatrudnili w zarządzie rodzinnej firmy. Nie może więc odmówić, gdy Roberto prosi go, żeby zaopiekował się kuzynką, która przyjedzie do Nowego Jorku na wakacje.


Piękna Gina wzrastała w tradycyjnej włoskiej rodzinie i była krótko trzymana. W wielkim mieście dziewczyna chce przeżyć to, czego zawsze było poza jej zasięgiem- ekscytujący romans. Mike, który początkowo jest zafascynowany Giną, wkrótce przekonuje się, że znajomość z nią staję się niebezpieczna przygodą, która może zrujnować wszystkie jego dotychczasowe osiągnięcia.

Opowieść przenosi czytelnika w świat pełen luksusu i ryzykownych gier, w którym rządzi włoski temperament i amerykański szyk.

Dzięki elektronicznej formie powieści, wszystkie panie mogą teraz przenieść się do romantycznego świata bez potrzeby tłumaczenia się z tej chwili zapomnienia. Już nikt nie przeszkodzi w miłej lekturze. Bo te pełne namiętności i przygód historie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami mogą być dostępne tylko dla naszych oczu, na ekranie monitora.

Tagi:amerykanskie, debbi rawlins, dziewczyna, e-książki, harlequin, nie, pdf, powieści, romans, wakacje, włoski

* Kup eBook - AMERYKAŃSKIE WAKACJE

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Jak w 90 dni pokonałem raka?


Autor: Marek Kidziński
Data wydania: 26.01.2007

Liczba stron: 84

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7582-252-6

Opis:
Poznaj fakty z życia młodego człowieka, któremu udało się pokonać nowotwór złośliwy!
UWAGA: To co wszystkim wydaje się niemożliwe - stało się możliwe. Ty też możesz zwalczyć nowotwór jeśli tylko przeczytasz i zdecydujesz. Specjalnie dla tych, którzy stracili już nadzieję.
Pamiętajcie:

Choroby nieuleczalne nie istnieją!
"To niezwykle pozytywna i pobudzająca do działania publikacja, napisana przez młodego człowieka, którego zaatakował nowotwór złośliwy. Oparta w 100% na faktach i prawdziwych emocjach."

Dużo osób szuka sposobu na pokonanie choroby jaką jest rak, a skoro czytasz ten tekst jesteś z pewnością jedną z nich, lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy.

Fakt, że szukasz pomocy, to przejaw tego, że się nie poddajesz co jest pierwszym i bardzo ważnym krokiem do pokonania choroby. Pozostaje Ci tylko wybrać sposób (metodę), która Ci najefektywniej pomoże.

Dowiedz się w jaki sposób można pokonać raka w 90 dni?
Już za chwilę możesz poznać metodę, dzięki której możesz pokonać raka. Nie myśl, że jest to jakiś cudowny sposób, który gwarantuje w 100% sukces w każdym przypadku. Wystarczy jednak, że dopuścisz do świadomości fakt, że ten sposób, pozwolił Markowi Kidzińskiemu, autorowi niniejszej publikacji pokonać raka w ciągu zaledwie 90 dni!

Po przeczytaniu tej publikacji zrozumiesz co jest przyczyną powstawania tej choroby a także jak jej zapobiec, a co najważniejsze, jak ją zwalczyć kiedy już Cię dopadnie.

"...Byłem tam z moim tatą. Muszę powiedzieć, że ta rozmowa do najprzyjemniejszych nie należała. Ordynator zapytał mnie czy chcę wiedzieć co mi jest? Odpowiedziałem, że oczywiście, chcę. Zapytał jeszcze czy chcę żeby przy tej rozmowie był mój tato, po czym bez zastanowienia odparłem, że tak. Chwilę później usłyszałem wraz z tatą zdanie, które brzmiało mniej więcej tak: "Jest to nowotwór bardzo złośliwy z bardzo wrednej rodziny". Muszę powiedzieć, że zrobiło mi się gorąco ale obecność taty pomogła mi to przetrzymać. Przez chwilę byłem trochę sparaliżowany..."

- Marek Kidziński, autor "Jak w 90 dni pokonałem raka?"

Przeczytaj, co ma do powiedzenia osoba, która pokonała nowotwór złośliwyNadawca: "Marek Kidziński"

Odbiorca: Wszyscy cierpiący na nowotwór złośliwy

Temat: Jak w 90 dni pokonałem raka?

Po zapoznaniu się z przykładami takimi jak mój, zobaczyłem co by się ze mną stało po kuracji szpitalnej, bo niestety skutki uboczne takiego „leczenia” (chemioterapia), jak zapewne wiesz, są straszne.

Mogę śmiało powiedzieć, że urodziłem się w czepku bo gdyby nie moja rodzina to nie wiem jak by się to skończyło. Potrzebowałem po prostu aprobaty ze strony rodziców i brata żeby przerwać „leczenie” szpitalne bo tak naprawdę po pierwszej chemioterapii chciałem już to zrobić.

Okazało się, że był to najlepszy „krok” w moim życiu i właśnie dzięki terapii, którą zastosowałem w ciągu 90 dni pozbyłem wszystkich komórek nowotworowych.

Słowo „rak” nabrało negatywnego znaczenia tylko dzięki ludziom. Gdy się je usłyszy to naprawdę „włos staje na głowie” i nieważne czy jest on złośliwy czy nie, zawsze powoduje dużo emocji. Podobnie było w moim przypadku. Na szczęście ja przekonałem się, że ta choroba naprawdę jest w pełni uleczalna.

Wspólną cechą wszystkich chorób jest psychika. Chodzi mi o to, że gdy jest odpowiednia (pozytywna) to co by się nie działo zawsze dasz sobie radę. Ale gdy jest słaba (gdy nastawienie jest zupełnie bez objawów pozytywizmu) działa to zupełnie odwrotnie. W to też nie wierzyłem. Ale przychodzi moment kiedy to wszystko co wydawało się kiedyś śmieszne i niewiarygodne tak naprawdę pomaga nam w największym stopniu.

Terapie, które opisuję są efektywne w przypadku wielu chorób w tym również tych najniebezpieczniejszych.

"....wyniki badań nasuwają hipotezę, że wiele chorób uważanych za wirusowe, bakteryjne, lub te, których przyczyny medycyna w ogóle nie zna, mogą być spowodowane młodymi postaciami grzybów. Potwierdza te teorie wyleczenie krzemem wielu chorób, takich jak: padaczka, małopłytkowość, wodogłowie, zanik mięśni, żółtaczka, astma, zapalenie mózgu, marskość wątroby, rumień guzowaty, niepłodność, żylaki odbytu, schizofrenia, stwardnienie rozsiane, AIDS i wiele innych. Choroby te ustępowały zazwyczaj przy okazji leczenia nowotworów..."

- dr Anatol Rybczyński

Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, o której wiele osób nie wie. Otóż bardzo ważnym aspektem w leczeniu jest dieta. Nikt mi o niej nie powiedział kiedy przebywałem w szpitalu.

Okazuje się, że takie rzeczy jak węglowodany i cukry powinny w ogóle zniknąć z naszego "jadłospisu". Jest to o tyle poważne, że nowotwór po prostu rozwija się i to bardzo szybko głównie dzięki właśnie węglowodanom i cukrom.

Dlaczego tylko Ty sam możesz sobie pomóc?
Być może mój przykład da Ci do myślenia, może zrozumiesz, że to tylko Ty decydujesz o sposobie leczenia. Ale najważniejsze jest żebyś przekonał się, że sam możesz sobie pomóc.

Oczywiście nie narzucam Ci sposobu w jaki masz tego dokonać to jest tylko jedna z wielu przecież propozycji. Musisz jednak pamiętać, że sposób który ja opisałem działa, a fakt, że napisałem tą publikację, jest tego najlepszym dowodem.

Niezależnie od tego co postanowisz, to i tak życzę Ci żebyś wyszedł z tego "cało" i żebyś mógł powiedzieć tak jak ja, że nie boisz się nawrotu choroby. Gdy tylko zdecydujesz się zakupi tę publikację, już za chwilę odkryjesz sprawdzoną metodę, dzięki której pokonałem nowotwór złośliwy...

Tagi:autor, dieta, dla wszystkich, dlaczego, dni, e-książki, fakt, fakty, ja autor, jak, marek kidziński, medycyna, myśl, nie, pdf, pokonalem, poradniki, raka, rodzina, sukces, złote myśli

* Kup eBook - Jak w 90 dni pokonałem raka?

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Marketing internetowy w praktyce


Autor: Angus Mcleod
Data wydania: 25.01.2007

Liczba stron: 306

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-094-7

Opis:
"Internet to Klondike XXI wieku"
Tak twierdzi człowiek, który zdobył największy w historii majątek - Bill Gates. Jeśli istotnie tak jest, to ebooka "Marketing internetowy w praktyce" trzeba by porównać do mapki, na której precyzyjnie wyrysowano położenie wszystkich oczekujących na poszukiwaczy złotonośnych działek.


Ktoś, komu taka mapka wpada w ręce, może oczywiście z nią zrobić co zechce. Może przy jej użyć na rozpałkę, zmiąć i rzucić do zabawy kotu, oprawić w ramkę i podarować sąsiadce... Może też zdecydować się wykorzystać okazję i zdobyć bogactwa.

Skoro jesteśmy przy gorączce złota, pozwól że nieco rozwinę ten temat.

Nie wiem czy słyszałeś, ale najnowsze badania potwierdziły fakt, w który wielu wątpiło: wielkie "gorączki złota" XIX wieku naprawdę stworzyły znaczną ilość milionerów. Badania te ujawniły też jednak inną, mniej oczywistą rzecz. Otóż tylko 5% tych milionerów to poszukiwacze złota, którym się udało coś znaleźć. Całe pozostałe 95% stanowili ci, którzy dostarczali poszukiwaczom kilofów, spodni wzmacnianych na kolanach i siedzeniu, sucharów... i masy innych potrzebnych im produktów. A przecież na każdego takiego przedsiębiorcę musiało przypadać setki poszukiwaczy! Jak ogromny zatem odsetek spośród nich musiał dochodzić bogactw!

Wyobraź sobie całą tę sytuację. Podczas gdy poszukiwacze szarpali się po omacku, a większość z nich w końcu rezygnowała i wracała do normalnego życia, rozczarowana i biedniejsza niż kiedykolwiek, inteligentny i energiczny przedsiębiorca mógł być praktycznie pewny, że prędzej czy później mu się uda i zdobędzie bogactwo.

Była to niejako premia za to, że zamiast trzymać się "sprawdzonych i pewnych" metod zarabiania pieniędzy, czyli prowadzić sklep na rogu, albo pracować w na fermie, ruszył tam, gdzie tuż pod ziemią leżało złoto. A także i za to, że nie zwiedziony pozorną łatwością osiągnięcia go, nie spekulował, tylko włożył całą energię w rozwijanie swego biznesu. Biznesu z jednej strony zwyczajnego, bo spełniającego wszelkie wymagania dobrego biznesu, z drugiej jednak całkiem niezwykłego, bo dostosowanego niezwykłych warunków i dającego niezwykle wysokie zyski...

Minęło wiele lat i dzisiaj znowu jest tak samo. Teraz żyłą złota - bez porównania bogatszą i bez porównania bardziej dostępną od tamtych - jest Internet. Ale zdziwił byś się, jak wciąż niewielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę! Ty już to wiesz, to dużo. Wiesz już na jakim terenie powinieneś prowadzić swój biznes. Pytanie, jesteś już wyposażony w bardzo skuteczne narzędzie jakim jest marketing internetowy?

Z publikacji "Marketing internetowy w praktyce", możesz dowiedzieć się jak to konkretnie zrobić. Czyli jak zaadoptować odwieczne zasady skutecznego prowadzenia biznesu do globalnej rzeczywistości internetu, aby wśród wygranych naszej dzisiejszej gorączki złota.

"Świat jest podzielony w stosunku 80/20, także w dziedzinie marketingu i jego skuteczności. Jeśli chcesz należeć do 20% osiągających sukces, to ta publikacja jest dla ciebie lekturą obowiązkową."

- Krysztof Abramek, 44 lata, elektronik, konsultant HYIP

Zachęcam Cię więc do zapoznania się z wprowadzeniem do jedynego w swoim rodzaju podręcznika na Polskim rynku dotyczącego internetowego marketingu i biznesu w praktyce. Tytuł w końcu mówi sam za siebie: "Marketing internetowy w praktyce".
Tak znacząca publikacja nie tylko daje wydawcy satysfakcję, ale nakłada też dodatkową odpowiedzialność. Sprawia także pewne specjalne utrudnienia. Musieliśmy znaleźć tłumacza, który nie tylko świetnie zna angielski, ale też do głębi rozumie obszerną i wciąż dla ogromnej większości ludzi tajemniczą dziedzinę. Nam się to udało!

W publikacji "Marketing internetowy w praktyce", którą możesz zakupić już teraz, znajdziesz odpowiedzi na wiele spośród najważniejszych pytań dotyczących marketingu internetowego i e-biznesu.

"Natychmiast po przeczytaniu darmowego fragmentu, zdecydowałem się na zakup pełnej wersji tego ebooka. Nie zawiodłem się, uważam, że jest to jest najlepsza pozycja z dotychczas wydanych przez Złote Myśli i jej podtytuł, "Dowiedz się krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie" - w pełni oddaje walory tej bardzo dobrej publikacji."

- Ludomir, humanista, historyk

Nie czekaj, Kup!

Tagi:angielski, angus mcleod, biznes, dla wszystkich, e-książki, ekonomia, ekonomia i biznes, elektronik, fakt, hyip, internet, internetowy, jak, jak pracować, marketing, marketing internetowy, marketing internetowy w praktyce , marketing w praktyce, nie, pdf, praktyce, sukces, złote myśli

* Kup eBook - Marketing internetowy w praktyce

* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com

ebook - Odrodzenie Feniksa


Autor: Nikodem Marszałek
Data wydania: 18.01.2007

Liczba stron: 219

Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-138-2

Opis:
Poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma
Często sukces jest odpychany, przez złe słowa, czyny i obrazy z młodości. Niestety można podziękować za to w dużej mierze swoim dawnym kolegom, rodzicom, przyjaciołom, telewizji, gazetom. Pamiętaj, że Twój sukces będzie największą zemstą dla ich słów "nie dasz rady, nie uda Ci się, daj sobie spokój, Ty chcesz to zrobić, osiągnąć?".


Powiem Ci coś: to wszystko się nie liczy, jeśli przeczytasz i zastosujesz od zaraz prawa i techniki, które pomagają ludziom na całym świecie w osiąganiu ich celów i marzeń.

Jeśli zgadzasz się ze stwierdzeniem, że istnieją książki, które mogą odmienić Twoje życie, jesteś na właściwej drodze, jeśli uważasz, że to niemożliwe i że nic się nie zmieni w Twoim życiu, także masz rację. Nikt nie będzie pchał Cię do przodu. Tylko ty sam, możesz oprzeć drabinę o właściwą ścianę i zacząć się po niej wspinać.

Teraz masz jednak okazję otrzymać skuteczne techniki, dzięki którym Twoje szczeble na drabinie zmaleją ze 100, do 10, drabinę zamienisz na dźwig, ścianę zamienisz w murek, osiągając sukces znacznie szybciej niż myślisz.

"Sukces jest dziełem przypadku. Zapytaj się o to każdego nieudacznika"

- Earl Wilson

Kto jeszcze chciałby się wyrwać z wyścigu szczurów?
Już za chwilę, będziesz miał jako jedna z pierwszych osób w Polsce, okazję zdobyć publikację elektroniczną"Odrodzenie Feniksa".

Ebook ten, wyróżnia się praktycznym podejściem do tematu, opartym na latach udokumentowanego badania naukowego. Tematyka ta, została najprawdopodobniej po raz pierwszy w Polsce przedstawiona w takiej formie.

Autor zainwestował 7 lat swojego życia na zgłębianiu odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego niektórzy ludzie więdną jak plewy, które rozmiata wiatr, a inni kwitną rozwijając się przez wiele kolejnych lat?"

Autor poradnika "Odrodzenie Feniksa", Nikodem Marszałek, jest specjalistą w dziedzinie motywacji, którą zajmuje się od 7 lat. Przez ten okres uczył się bezpośrednio u takich światowych autorytetów jak: Zig Ziglar, Brian Tracy, Dexter Yager, Dr. Denis Waitley, w Polsce natomiast propaguje do dziś kursy związane z rozwojem osobistym dla firm sprzedaży bezpośredniej, oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmuje się także motywacją sportowców oraz studentów.

Jego osobistym mentorem i konsultantem był sam Robert Kiyosaki, u którego podczas osobistych spotkań zdobywał cenną wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje w życiu i w biznesie.

Dzisiaj pomimo tak zaawansowanej techniki i wysokich standardów życia, ciągle podejmujemy błędne decyzje. Nasza wygrywająca średnia ciągle spada, warunki ekonomiczne ciągle się zmieniają, nasz praca i awans są niepewne.

Zadajemy sobie pytania: "Co jest nie tak, gdzie leży problem? Szef ciągle mnie pomija przy awansie, jednak młodsi, mniej utytułowani, czasem bez doświadczenia zgarniają laury zwycięstwa. Dawny kolega ze szkoły jeździ najnowszym Mercedesem, koleżanka z mężem budują sobie willę. Dlaczego to wszystko dzieje się bez mego udziału? Przecież zasługuję na to wszystko!"

Bycie zwycięzcą jest nastawieniem, sposobem życia. "Odrodzenie Feniksa" to naukowe podejście i jednocześnie ćwiczenie jakie powinieneś poznać. Jeżeli rozpoznasz i zaczniesz rozwijać to co już masz - zadziwisz innych. Już za chwilę możesz odkryć:

7 zasad, które wykorzystują zwykli ludzie w osiąganiu niezwykłych rezultatów
9 praw rządzących osobistym sukcesem
Pamiętaj, że dzięki ebookowi "Odrodzenie Feniksa":

Odkryjesz jak stosować uniwersalne prawa, które stosują mistrzowie olimpijscy, gwiazdy kina, guru sprzedaży oraz najlepsi menadżerowie do osiągania sukcesu. Stworzysz nowy optymistyczny sposób życia.
Zharmonizujesz pięć stref życiowych by utrzymać się w strefie zwycięzców.
Zbudujesz swój nowy prawdziwy wizerunek własny.
Skutecznie wyznaczysz i osiągnieszswoje cele.
Odkryjesz jak korzystać z nieograniczonej osobistej kreatywności.
Już nigdy nie zadasz pytania: "Dlaczego nie ja?"
Po raz pierwszy w Polsce...

"Jako specjalny dodatek do ebooka, otrzymasz po raz pierwszy w Polsce przedstawiony najbardziej popularny na zachodzie model ocenienia profili osobowości DISC."

Pamiętaj, że ryzykujesz wyłącznie tym, że po opanowaniu zawartego w ebooku "Odrodzenie Feniksa" materiału, nic Cię nie będzie w stanie zatrzymać na drodze do sukcesu. Nie trać swojej chwili - zdobądź "Odrodzenie Feniksa" i ... przeczytaj koniecznie tę książkę.

Tagi:autor, brian tracy, dlaczego, e-książki, feniksa, jak, konsultantem, motywacja, nie, polsce, praca, prawa, psychologia, sukces, tracy, twój, zemsta, zinio, złote myśli, życie

* Kup eBook - Odrodzenie Feniksa


* Zobacz inne eBooki
dodajdo.com